Оновлення програм

10 лют. 2015
У Міністерстві освіти і науки вирішено розвантажити навчальні програми для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Департамент загальної середньої та дошкільної освіти МОН спільно з Інститутом модернізації змісту освіти до 1 квітня має забезпечити доопрацювання навчальних програм відповідно до чинних типових навчальних планів для загальноосвітніх навчальних закладів.

Після цього, спрощенні програми основної школи будуть оприлюдненні для громадського обговорення і доопрацьовані з урахуванням зауважень та думки громадськості.

Міністерством освіти і науки вже розвантажені й затверджені нові навчальні програми для 4 класу, а також оприлюднено для громадського обговорення проект розвантажених навчальних програм для учнів 1-3 класів.