Організація освітнього процесу дітей з ООП

6 бер. 2023
Під час сьогоднішнього круглого стілу з елементами тренінгу: «Організація освітнього процесу дітей з ООП. Нормативно-правова база.

Функції адміністрації закладу освіти», було обговорено низку питань, що мають бути опрацьовані керівниками та враховані в подальшому плануванні роботи.
Олена Астахова Дударєва детально вивчила документацію інклюзивної освіти та спробувала дати відповіді на основні  питання.
На сайт Центру професійного розвитку педагогічних працівників зібрані основні документи, на які мають спиратися заклади освіти при роботі з дітьми,
що мають особливі освітні потреби.
До нашого заходу долучилась керівник Інклюзивно-ресурсного центру міста Новомосковська Жуковська Ріта Сергіївна, що надала відповіді на запитання від керівників та їх заступників.
Плануємо нові зустрічі щодо розвитку  інклюзивної освіти нашого міста.
ГІМНАЗІЯ № 2: ЗАКЛАД ОСВІТИ ДЛЯ СУЧАСНОГО ПОКОЛІННЯ дякуємо за гостинність та допомогу в організації.