On-line День відкритих дверей з логістики та екології

14 лют. 2023
Вас вітає Український державний університет науки і технологій (м. Дніпро), який утворений у 2021 р. шляхом об'єднання Дніпровського національного університету залізничного транспорту (ДІІТ) та Національної металургійної академії (НМетАУ)

Шановні колеги-освітяни!

Ми з УКРАЇНИ!!! Ми з Дніпра!

В цей нелегкий для всієї країни і усіх українців час університет продовжує готувати фахівців-інженерів для нашої держави, а також готується до вступної кампанії 2023 року

У зв'язку з цим запрошуємо Вас, Ваших учнів випускних класів та їх батьків взяти участь у Дні відкритих дверей факультету "Управління процесами перевезень", що відбудеться 18 лютого 2023 р. (субота) об 11-00 в режимі он-лайн конференції Zoom.

Наш головний напрямок - якісна вища освіта у галузі логістики та інженерної екології. (Більше інформації про освітні програми факультету:

Завантажити "Екологія"

Завантажити "Логістика"

На Дні відкритих дверей ми будемо говорити:

- особливості вступної кампанії 2023 р (НМТ, мотиваційні листи, пріоритети, електронний кабінет)

- лайфхаки для вступу на бюджет (додаткові бали для вступу)

- освітні програми факультету: транспортна логістика та екологія: їх важливість і в мирний, і у військовий час

- перспективи працевлаштування

- можливості для особистісного розвитку студентів

- програми академічної мобільності

- інфраструктура університету та матеріальна база факультету

- дамо відповіді на Ваші питання

Доступ до Zoom

або

ідентифікатор 410 899 0211

пароль 445

тел.:  (068) 409-62-14,   (050) 633-88-84

Соціальні мережі: diit.upp

Велике прохання до Вас, за можливості, поширити цю інформацію серед учнів та батьків випускних класів.

Дякуємо Вам за співпрацю та допомогу!

Бажаємо миру та найшвидшої перемоги України!

Слава Україні!