Співпраця фахівців в інклюзивному навчанні

10 лют. 2023
10 лютого працівники задіяні в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами стали учасниками семінару – практикуму на тему: «Співпраця фахівців в інклюзивному навчанні, як необхідна передумова забезпечення корекційної спрямованості педагогічної роботи».

На заході були висвітлені наступні питання:
- Склад учасників Команди супроводу ( постійні, залучені);
- Функції, які виконує практичний психолог та асистент вчителя (вихователя) в Команді супроводу;
- Співпраця асистента вчителя (вихователя) зі спеціалістами та вчителями(вихователями).
Учасники прийняли активну участь у виконанні практичних завдань із визначення освітніх труднощів у дітей, розрізнення нозологій та склали алгоритм своїх дій при їх виявлені.
Під час зустрічі були опрацьовані практичні аспекти:
самодіагностика власних якостей,
які важливі у сфері взаємодії «людина-людина»;
тестування – «Вміння слухати іншу людину», «30 прислів'їв».
Олена Астахова Дударєва ДЯКУЄМО за підготовлену інформацію та проведену роботу!
Для зручності та використання в роботі учасники були запрошені до спецалізованих Google класів з освітнім контентом даної тематики!
ГІМНАЗІЯ № 2: ЗАКЛАД ОСВІТИ ДЛЯ СУЧАСНОГО ПОКОЛІННЯ дякуємо Вам за гостинність та атмосферу!!!