2 лип. 2015

ЗНО -2015 завершено!

Основна сесія ЗНО 2015 завершена!
1 лип. 2015

Педагогічний пошук – 2015

Відповідно до наказу Міністерства від 06.02.2015 № 99 «Про затвердження плану всеукраїнських заходів з підвищення кваліфікації педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів на 2015 рік» 19-20 серпня ц.р. у м. Київ Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Національною академією педагогічних наук України буде проведена Всеукраїнська серпнева конференція «Педагогічний пошук – 2015».
30 черв. 2015

Мій особистісно зорієнтований урок

15–16 жовтня 2015 року у м. Рівне відбудеться V Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей "Мій особистісно зорієнтований урок". Для тих, хто цікавиться проблемами особистісно зорієнтованого навчання, має творчі набутки й тим, хто лише роздумує!
26 черв. 2015

Всеукраїнські учнівські Інтернет-олімпіади

Міністерством освіти і науки України, Департаментом освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації спільно з Одеським обласним інститутом удосконалення вчителів розпочато проведення Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад з математики, фізики, хімії, біології, географії, економіки у 2015/2016 навчальному році.
25 черв. 2015

Школи мають уникати "руського миру"

Міністерство освіти і науки звернулось з проханням уникати співпраці з антиукраїнськими організаціями і структурами.
24 черв. 2015

Партнерство навчальних, культурно-освітніх закладів, соціальних служб і родини

Університет менеджменту освіти проводить відкритий конкурс «Разом! Партнерство навчальних, культурно-освітніх закладів, соціальних служб і родини».
23 черв. 2015

Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція

Міністерства освіти і науки України підготувало програму виховних заходів з питань попередження торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадська позиція» для учнів 7-11 класів.
19 черв. 2015

ЗНО - 2016. Освіта в Україні. Освіта за кордоном

З 17 по 20 вересня 2015 року в Київському міському будинку учителя відбудеться перша міжнародна професійна спеціалізована виставка: "ЗНО - 2016. Освіта в Україні. Освіта за кордоном".
18 черв. 2015

Всеукраїнський фестиваль скрайбінгу «Покоління мобільного Інтернету»

Національний мобільний оператор «Київстар» разом із Департаментом освіти і науки Запорізької ОДА, Комунальним закладом «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради запрошує учнів 5-11 класів взяти участь у відкритому фестивалі скрайбінг-роликів під назвою «Покоління мобільного Інтернету» .
17 черв. 2015

ІV МІЖНАРОДНІ ЧЕЛПАНІВСЬКІ ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНІ ЧИТАННЯ-2015

Оргкомітет ІV Міжнародних Челпанівських психолого-педагогічних читань повідомляє про те, що прийом статей до додаткового 3-го тому наукових публікацій завершується 26 червня 2015 року.