16 лист. 2023

Інклюзія з питань віку, гендеру та інвалідності

Данська рада у справах біженців / DRC надала можливість стати учасниками тренінгу педагогічним працівникам та відвідали Садочок Ромашка!
9 лист. 2023

Чому безбар’єрність – спільна справа?

9 листопада. Ліцей N6 м.Новомосковська Данська рада у справах біженців / DRC Тренінг «Безбар’єрність» для педагогічних працівників закладу. Дякуємо за співпрацю та допомогу на шляху створення безбар’єрного простору у нашому місті!
8 лист. 2023

Безбар'єрна грамотність

8 листопада Данська рада у справах біженців / DRC відвідала Ліцей N 18 міста Новомосковська. Дякуємо за тренінг! Чудові тренери! Актуально! Легко! Якісно!
7 лист. 2023

Тренінг з питань безбар'єрності

7 листопада Данська рада у справах біженців / DRC відвідала ЗДО «Калинка» провівши тренінг з питань безбар'єрності. Доступно! Легко! Зрозуміло! Дякуємо!
6 лист. 2023

Підтримай себе в умовах стресу

6 листопада в КЗ ЗДО № 14 «Струмочок» представники організації Тriangle Generation Humanitaire провели з педагогами закладу тренінг «Опануємо емоціями».
3 лист. 2023

Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення

Вчителі початкових класів Новомоскоської громади пройшли Програму підвищешння кваліфікації «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення». ДЯКУЄМО Lego Foundation! Дякуємо ГІМНАЗІЯ № 2: ЗАКЛАД ОСВІТИ ДЛЯ СУЧАСНОГО ПОКОЛІННЯ за гостинність та допомогу в організації заходу!
1 лист. 2023

Гендерндено зумовлене насильство

Сьогодні в Ліцей N 6 м. Новомосковська були запрошені гості з організації Triangle Generation Humanitaire для опрацювання теми - «Гендерндено зумовлене насильство». Чим відрізняються гендер від статі? Як виявити прояви насильства та як їм протидіяти? Особливості гендерного насильства у військовий час. Хто може допомогти? Складні питання, але надзвичайно актуальні!
1 лист. 2023

Національно - патріотичне виховання дошкільників засобами казки

Подорож у світ казок сьогодні подарував Заклад Дошкільної Освіти Теремок своїм гостям на семінарі - практикумі «Національно - патріотичне виховання дошкільників засобами казки». Креативні та сучасні педагоги поділились своїм досвідом використання різних технік та поєднання їх з казковими сюжетами. Любов до рідної країни відчувається в роботі педагогів та вони щиро діляться нею зі своїми вихованцями, майбутнім нашої країни!
27 жовт. 2023

День ментального здоров'я в Новомосковській міській територіальній громаді

27 жовтня 2023 року в нашому місті відбувся захід «День ментального здоров'я в Новомосковській міській територіальній громаді».
25 жовт. 2023

Хібукі подорожує закладами освіти

Тренінг з педагогами Гімназії 1 міста Новомосковська. Політ нормальний. Хібукі подорожує закладами освіти. Говорили про цілющу силу обіймів, важливість всього спектру емоцій, стабілізацію стану в критичних та стресових ситуаціях. Дякуємо за теплий прийом.