8 лют. 2023

Hendicap international продовжує проводити навчання з мінної безпеки для працівників освіти Новомосковської міської громади!

7 лютого представники міжнародної організації відвідали Гімназію 14. Дякуємо за допомогу та підтримку українського народу!
6 лют. 2023

Психологічний супровід дітей з особливими освітніми потребами

Психологічний супровід дітей з особливими освітніми потребами, є запорукою успіху навчання та соціалізації учнів та вихованців міста. Сьогодні психологи опрацювали нормативну-правову базу з питань інклюзивного навчання. Олена Астахова Дударєва радо надала допомогу присутнім в організації роботи в даному напрямі. Дякуємо за співпрацю та завзятість практичним психологам нашого міста. ГІМНАЗІЯ № 2: ЗАКЛАД ОСВІТИ ДЛЯ СУЧАСНОГО ПОКОЛІННЯ дякуємо за чудову атмосферу та гостинність!
3 лют. 2023

Інклюзивне навчання. Нормативна база та обов'язки асистентів під час дистанційного навчання.

Асистенти вчителів, що працюють з дітьми з особливими освітніми потребами, опрацювали нормативну-правову базу та свої обов'язки під час дистанційного навчання.
2 лют. 2023

02 лютого 2023 року було проведено майстер-клас «Використання віртуальної дошки padlet для формування ключових компетентностей здобувачів освіти при викладанні біології та хімії». Розставлено акценти щодо ключових понять дистанційного навчання. Обговорено компетентнісний потенціал; переваги використання; дидактичні можливості віртуальної дошки в умовах дистанційного навчання. Опрацьовано технічні питання щодо її створення.
2 лют. 2023

Візуальний контент на уроках української мови: можливості платформи CANVA

02 лютого проведено майстер-клас «Візуальний контент на уроках української мови: можливості платформи CANVA». Опрацьовано безкоштовну онлайн-платформу для дизайну, за допомогою якої можна створити навчальний контент для дистанційного навчання.
27 січ. 2023

Круглий стіл «На шляху до якісного дошкілля»

26 січня відбулося засідання круглого столу «На шляху до якісного дошкілля» (Медіаграмотність).
27 січ. 2023

МІННА БЕЗПЕКА

Працівники КЗ ЗДО № 7 "Ластівка" висловлюють подяку Handicap International за навчання з мінної безпеки.
25 січ. 2023

УВАГА! ОСВІТНЯ ПРОГРАМА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

«Особливості організації освітнього процесу за Державним стандартом базової освіти в умовах реалізації концепції «Нова українська школа»
25 січ. 2023

Бобер 2022. Перші підсумки.

Незважаючи на брутальне знищення російськими агресорами цивільної інфраструктури України, конкурс Бебрас-2022 успішно завершується! На 31 грудня опрацьовано понад 84 тисячі учнівських файлів. Це на 34 тисячі більше, ніж минулого року!!!
20 січ. 2023

Навчання з мінної безпеки від Handicap International

Працівники Закладу Дошкільної Освіти 10 Дюймовочка пройшли навчання з мінної безпеки від Handicap International.