4 квіт. 2023

Тренінг «Суїцидальна превенція»

Викладач кафедри психології «ДАНО» ДОР», психолог, тренер ГО «Інститут психології здоров’я» Максим Реуцький та чудова психологіня Елліна Карепова допомагають освітянам міста отримати нові знання та навички у роботі!
3 квіт. 2023

Атестаційна комісія ІІ рівня провела засідання з атестації педагогічних працівників міста Новомосковська!

Вітаємо наших креативних, сучасних, активних, готових до змін освітян! Час вимагає постійного руху вперед, опанування нових технологій, діджеталізації та саморозвитку! Саме такі освітяни працюють в нашому місті! Слава Україні!
3 квіт. 2023

Круглий стіл: «Готовність до школи. Крокуємо до першого класу»

зібрав сьогодні вихователів дошкільних навчальних закладів та вчителів початкових класів для співпраці на шляху до успішного навчання майбутніх першачків! Адже Нова Українська школа починається в якісному та сучасному дитячому садочку!
29 бер. 2023

МІННА БЕЗПЕКА

Міжнародна гуманітарна організація Hendicap international продовжуючи співпрацю з Новомосковською громадою надала можливість стати тренерами з питань мінної безпеки нашим освітянам!
17 бер. 2023

Науково-практичний семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи

«Розбудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти ЗЗСО: маршрут до успішної школи». Важливе, актуальне, багатокомпенентне питання, яке потребує усвідомлення та підготовки закладів освіти до інституційного аудиту. Аналізуємо, вивчаємо, розставляємо акценти!!!
15 бер. 2023

Семінар-практикум «Освіта для змін: практичне ресурсозабезпечення»

Заклад Дошкільної Освіти «Калинка» запросив сьогодні на практичний Семінар-практикум «Освіта для змін: практичне ресурсозабезпечення». Дякуємо за Ваш досвід! Дякуємо за Вашу гостинність! Дякуємо за активну життєву позицію! Дякуємо за атмосферу! Все буде Україна!
15 бер. 2023

«Асоціація саперів України» провела тренінг для вчителів «Захисту України»

Життя та здоров'я людини найцінніша річ, але її не можна купити! А в час військових дій дуже важливо вміти захиститися та навчити інших, як уберегти життя від загроз!
14 бер. 2023

Семінар-практикум: «Інклюзивне навчання. Нормативно-правова база. Обов’язки вчителів інклюзивних класів та формування толерантного ставлення до дітей з ООП»

Навчатися впродовж життя - саме за таким кредо живуть освітяни нашого міста. Отримувати нові знання! Опановувати нові можливості! Відточувати свої навички! Змінюватись та розвиватись - завжди готові наші освітяни!
10 бер. 2023

Семінар-практикум: «Інклюзивне навчання. Нормативно-правова база. Обов’язки вихователів інклюзивних груп та формування толерантного ставлення до дітей з ООП»

Олена Астахова Дударєва підготувала матеріали для допомоги організації роботи з дітьми що мають особливі освітні потреби. Інтерактивні вправи та притчі допомогли зробити захід живим ти цікавим. ГІМНАЗІЯ № 2: ЗАКЛАД ОСВІТИ ДЛЯ СУЧАСНОГО ПОКОЛІННЯ дякуємо за вашу гостинність та допомогу в організації роботи Центру професійного розвитку педагогічних працівників! #Слава_Україні!
9 бер. 2023

Тренінг з міжнародною гуманітарною організацією «Triangle Generation Humanitaire»

Психологи та соціальні педагоги нашого міста продовжуючи вдосконалити власні навички та опановувати нові можливості, пов'язані з викликами сьогодення, пройшли тренінг з міжнародною гуманітарною організацією «Triangle Generation Humanitaire».