1 бер. 2018

Аналіз проектів підручників

Міністерство освіти і науки запрошує усіх бажаючих долучитись до групи експертів, які будуть проводити аналіз електронних версій проектів підручників для 1-х класів.
28 лют. 2018

У постійному пошуці

27 лютого майстер-клас з теми «Ускладнене просте речення» (8 клас) провела вчитель української мови і літератури ЗЗСО № 2 Л.М. Коптевська.
27 лют. 2018

Конкурс на кращий проект учнівської STEM-спільноти

В рамках дослідно-експериментальної роботи «Науково-методичні засади створення інноваційної моделі SТЕМ-освіти», з метою розвитку інформаційно-освітнього простору Дніпропетровщини, забезпечення ефективного впровадження регіональної системи STEM-освіти в місті проводиться конкурс на кращий проект учнівської STEM-спільноти.
26 лют. 2018

Ідеї сталого розвитку

23 лютого відбувся міський семінар для керівників закладів освіти на тему «Реалізація ідей сталого розвитку в навчально-виховному процесі».
23 лют. 2018

Медіаосвіта в дії

21 лютого вчитель української мови та літератури ЗЗСО № 2 О.Г. Ясногор провела майстер-клас на тему «Безсполучникове складне речення».Створення проекту статті до Вікіпедії».
22 лют. 2018

Ангели Майдану

21 лютого учні ЗЗСО № 15 вшанували пам'ять загиблих під час кривавих лютневих подій Майдану 2014 року.
22 лют. 2018

PISA-2018

У лютому розпочалась підготовка до проведення основного етапу міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018 в Україні.
21 лют. 2018

Розвиток комунікативної компетентності

15 лютого в ЗЗСО № 6 проходило чергове засідання міського методичного об’єднання психологів і соціальних педагогів.
20 лют. 2018

Диктант єдності

Інститут модернізації змісту освіти звернувся до українських шкіл з рекомендацією проведення «диктанту єдності».
19 лют. 2018

Педагогіка партнерства

З 05 по 16 лютого 2018 р. у початковій школі ЗЗСО № 1 проведена предметна декада, завданням якої стало залучення всіх молодших школярів до спільної діяльності.

День відкритих дверей онлайн Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія