3 трав. 2023

Як зберегти фізичне та ментальне здоров'я дорослим та дітям під час війни?

«Як зберегти фізичне та ментальне здоров'я дорослим та дітям під час війни?» - саме таку назву мав сьогоднішній захід. Практичні психологи та соціальні педагоги закладів освіти зустрілися на круглому столі присвяченому питанню здоров'я усіх учасників освітнього процесу. Олена Астахова Дударєва практичний психолог ділилася досвідом, практичними порадами задля розвитку освіти міста. ГІМНАЗІЯ № 2: ЗАКЛАД ОСВІТИ ДЛЯ СУЧАСНОГО ПОКОЛІННЯ дякуємо за гостинність та атмосферу!
2 трав. 2023

Круглий стіл «Моніторинг якості освіти: чеклист для управлінця»

Круглий стіл «Моніторинг якості освіти: чеклист для управлінця» для заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО міста. Від нормативної бази, розробки Положення про організацію моніторингових досліджень, технології моніторингу до забезпечення прозорості та інформаційної відкритості закладу освіти - працюємо за вимогами часу. Дякуємо Оксані Ясногор та Олені Ігнатенко за Ваш внесок в розвиток освіти міста!
28 квіт. 2023

4 денний курс для практичних психологів закладів освіти міста

Завершено навчальний 4 денний курс для практичних психологів закладів освіти міста: «Метафоричні асоціативні карти, як різновид проективних методик та професійний, сучасний і дієвий інструмент в роботі практичного психолога з дітьми та дорослими».
25 квіт. 2023

МІЖНАРОДНИЙ КУРС ВІД АМЕРИКАНСЬКОЇ КОЛЕГІЇ ХІРУРГІВ

Надавати домедичну допомогу при кровотечах сьогодні навчались в Гімназії №15 м. Новомосковська. Спільнота, яка об'єднана цінностями! Дякуємо Сергій Ліннік за проведене навчання та відпрацювання практичних навичок з зупинки кровотечі! Дякуємо за підтримку освіти міста Громадській організації «Гордість нації ЮА»!
25 квіт. 2023

4 денний курс для практичних психологів закладів освіти міста

Продовжуємо навчальний 4 денний курс для практичних психологів закладів освіти міста: «Метафоричні асоціативні карти, як різновид проективних методик та професійний, сучасний і дієвий інструмент в роботі практичного психолога з дітьми та дорослими».
24 квіт. 2023

Вітаємо переможця!

Щиро вітаємо учня 5-А класу Гімназії № 14 ХАМУРАРЬ МАТВІЯ – переможця ІV (фінального) етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка! Матвій гідно представив наш регіон на Всеукраїнському рівні престижного змагання й отримав Диплом І ступеня!
21 квіт. 2023

Майстерка «Google Форми: покрокова інструкція»

21 квітня відбулася майстерка «Google Форми: покрокова інструкція» для педагогів суспільно-гуманітарного циклу ЗЗСО міста. Від знайомства до практики: вивчали сервіс та створювали форми.
20 квіт. 2023

«Google Форми: покрокова інструкція»

20 квітня провели майстерку «Google Форми: покрокова інструкція» для вчителів природничо-математичного циклу закладів освіти міста. Відкривали нові можливості, вдосконалювали навички.
20 квіт. 2023

«Метафоричні асоціативні карти, як різновид проективних методик та професійний, сучасний і дієвий інструмент в роботі практичного психолога з дітьми та дорослими». Для практичних психологів закладів освіти міста. 18 квітня ІІ заняття: МАК – інструмент розвитку інтуїції, асоціативного мислення та творчого потенціалу. Подорож у потаємні глибини власного несвідомого. Знайомство з колодою Inner Active cards «Субособистості» (Екштейн Шерон). Вправи: «Я і мої почуття»; «5 рис…»; «Ширше коло…»; «Я реальне, я ідеальне". Дякуємо Заклад дошкільної освіти 10 «Дюймовочка» за гостинність та сприянню розвитку психологічної служби міста. Спікерка: Олена Астахова Дударєва. Все буде Україна!
11 квіт. 2023

STEM-майданчик «Ґудзик»

Семінар-практикум для експериментальних ЗЗСО нашого міста. Педагоги гімназій №1, 2, 7 міркували, аналізували, досліджували, експериментували, креативили на STEM-майданчику «Ґудзик».