УВАГА! ОСВІТНЯ ПРОГРАМА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

25 січ. 2023
«Особливості організації освітнього процесу за Державним стандартом базової освіти в умовах реалізації концепції «Нова українська школа»

Інститут психології імені Г.С. Костюка НАПН України

Інститут педагогіки НАПН України

Громадська організація «Академія сучасних освітян»

ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ!

Зараз важкий час для нашої країни та всіх українців. Ми продовжуємо свою роботу. Від кожного з нас залежить дуже багато, тому що вклад кожного українця приближує нашу ПЕРЕМОГУ.

ЗАПРОШУЄМО вас підвищити свій професійний рівень та вдосконалити свої фахові здібності. Пропонуємо вам навчання за освітніми програмами з підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 30 академічних годин (Постанова КМУ від 21 серпня 2019 року №800)

До навчання запрошуються:

• працівники вищої та післядипломної освіти, центри професійного розвитку вчителів, фахівці методичних служб;
  • керівники закладів освіти, вчителі, вихователі, тренери та майстри закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти;

Форма проведення курсів підвищення кваліфікації – дистанційна.

Повна інформація: