Конкурс професійної майстерності

29 лист. 2019
26-28 листопада в КЗО НВО № 28 (м. Дніпро) відбулася яскрава подія - зональний тур всеукраїнського професійного конкурсу «Учитель року-2020» в номінації «Початкова освіта»

Конкурс професійної майстерності

26-28 листопада в КЗО НВО № 28 (м. Дніпро)  відбулася яскрава подія -  зональний тур всеукраїнського професійного  конкурсу «Учитель року-2020» в номінації «Початкова освіта», в ході якого оцінювалися творчість, інноваційність, методична майстерність, ерудиція педагогів-конкурсантів.

У першому (зональному) турі конкурсу взяли участь  19 учителів початкових класів. Місто Новомосковськ достойно представили Винничук Наталія Юріївна, вчитель початкових класів  гімназії № 3 і Щека Наталія Миколаївна, вчитель початкових класів ЗЗСО № 6.

Конкурс складався з п’яти випробувань: тестування з фахової майстерності, методичного експромту, практичної роботи, проєкту,  проведення інтегрованого уроку. Аналіз тестової  та практичної роботи засвідчив, що вчителі добре обізнані з основними положеннями та ключовими компетентностями Нової української школи.

Під час проведення «Методичного експромту» учасники конкурсу презентували свої педагогічні «родзинки»,  акцентували увагу на розвитку в учнів позитивної мотивації до навчання, підвищення якості знань.

Відповідно до умов проведення першого (зонального) туру всеукраїнського конкурсу учасники провели інтегровані уроки (предмет, клас та тема уроку визначалися жеребкуванням), розкрили свою професійну індивідуальність та знання предмету.

Особливо хочеться відзначити теплу атмосферу, створену господарями закладу, в якому проходив Конкурс, за що висловлюємо щиру подяку колективу КЗО НВК № 28 та особисто директору Ломако Ніні Михайлівні.

Конкурсанти та члени журі плідно працювали протягом кількох днів. По завершенню творчих випробувань було оголошено переможців та лауреатів зонального туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020». Почесне третє місце посіла Винничук Наталія Юріївна. Вітаємо її та бажаємо успіхів у подальшій педагогічній діяльності!