Нові патріотичні видання

16 лип. 2018
Напередодні свята Першого дзвоника постає питання про вибір подарунків першокласникам. Саме дитяча книжечка — найкращий та найдешевший подарунок дітям до будь-якого свята.

Видавництво «Мамине сонечко», успішно працює на ринку дитячої періодики України протягом 20-ти років. Їх видання охоплюють дитячу аудиторію віком від 2 до 14 років і мають популярність у всіх регіонах України.

Пропонуємо подарувати школярам одне із патріотичних видань видавництва — книжку «Незалежність України». На її сторінках — оповідання та вірші про рідний край; історичні матеріали про створення Конституції України, про найдавніші назви нашого краю; цікаві факти про українську мову. Також є матеріали, присвячені пам’яті героїв Крут та революції гідності. Діти дізнаються, чому стався голодомор в Україні в 1932-1933 роках, а також багато іншої цікавої для дітей інформації про Україну та її громадян. Збірка розрахована для дітей віком від 5-ти до 14-ти років. Має обсяг 48 сторінок. Прикрашена кольоровими ілюстраціями.

Також цікавим і корисним подарунком дітям будуть патріотичні книжечки — «Героям Слава!» (розповіді для дітей про героїв фронту і тилу). Є дві різні збірки однієї серії. У них в доступній формі викладено історії для дітей про українських героїв, які зараз боронять нашу країну на Сході. Книга виховує у молодого покоління витримку, неабияку силу волі та бажання жити у мирі і злагоді на своїй землі.

Користуються популярністю ще й інші розвивальні дитячі книжки видавництва:

«Їде тітка на гостину» — збірка віршів на родинну тематику. Автор — відома українська письменниця Марія Людкевич, твори якої відзначені багатьма преміями, серед них — імені Лесі Українки та імені Павла Тичини;

«Пригоди Розумника і Феї» — книжка, у якій герої люблять дізнаватись про щось новеньке, майструвати, виконувати різноманітні веселі завдання і читати казки. Іноді з Розумником і Феєю трапляються просто неймовірні історії. Книжка розрахована на вік 6–9 років.

«Таємниці космічних просторів» — книга, де в розважально-ігровій формі подаються знання про Всесвіт. Тут є все: і завдання на логіку, і цікаві розповіді, і ще багато речей, які розкривають таємниці Космосу.

Усі ці видання можна використовувати як для родинного читання, так і на уроках позакласного читання з української літератури та виховних заходах.

Для різноманітних шкільних заходів, свят, конкурсів можна використати у якості подарунків архівні журнальчики видавництва: «Маленька фея та сім гномів» (для дівчаток 5-9 років) , «Маленький розумник» (для хлопчиків 5-9 років), «ВДГ/вигадуй, думай, грай» та «Саморобки». Усі журнали видаються українською мовою. На їх сторінках — безліч цікавих розвивальних завдань, лабіринтів, кросвордів, ігор, оповідань та саморобок.

Докладніше про періодичні видання для дітей та усі можливі способи їх придбання — на сайті feya.net.ua