Літні канікули 2018

19 черв. 2018
Щорічно на базі закладів освіти міста організовується робота закладів відпочинку з денним перебуванням.

Цього року з 29 травня по 15 червня в місті працювало 18 таборів відпочинку, в яких перебувало понад 2000 дітей, учнів шкіл міста.

Діти під час перебування у закладі відпочинку мали змістовне дозвілля, зміцнювали своє здоров’я, отримали нові враження та досвід.

609 дітей із 12-ти закладів відвідували заняття з вивчення англійської мови.

В усіх закладах було організовано роботу гуртків з різних напрямків, в яких діти мали змогу розкрити свої здібності та таланти.

Для дітей, які відвідували заклади відпочинку були організовані туристично-екскурсійні подорожі:

-  до м. Львова, Ужгорода, Одеси (колегіум № 11);

-  до Єлецько – Миколаївського агрокомплексу «Бері Ленд» («Полунична поляна») – (ЗЗСО № 7, 15,);

-  до Самарського Пустинно-Миколаївського монастиря (ЗЗСО № 1);

-  до с. Петриківка (ЗЗСО № 15);

-  пішохідні екскурсії по рідному місту (ЗЗСО № 1, 2, 6, 18);

-  до міського історико-краєзнвчого музею ім. П. Калнишевського (всі заклади освіти);

-  до міського музею бойової слави при війскомату (ЗЗСО № 6, 16, 18, колегіум № 11);

-  до центральної дитячої бібліотеки (всі заклади освіти);

-   до лісопаркової зони міського парку ім. О.Сучкова (всі заклади освіти);

-  до міської пожежної частини (ЗЗСО № 4, 6, 8, 18, НВК № 17) та інше.

Також діти мали змогу відвідати вистави міського лялькового театру та творчих колективів палацу культури «Металург», кінотеатри в м. Дніпро.

З метою залучення дітей до активних форм відпочинку в усіх закладах проводились, спартакіади, дні туризму, спортивні свята та змагання. Педагогами закладів освіти спільно з міським центром «Спорт для всіх» було організовано спортивні свята у ЗЗСО №  7, 18,12, гімназії № 3, ЦПР.

Діти із задоволенням приймали участь у мистецькій акції «Діти за мир».

Прощавай, школо! До зустрічі у вересні!