КОНКУРС РОБІТ ПРО ГОЛОДОМОР

12 квіт. 2018
До 10 вересня 2018 року триватиме прийом робіт на ІІІ Міжнародний міждисциплінарний конкурс наукових і мистецьких робіт ім. Володимира Маняка і Лідії Коваленко

До участі запрошуються учні 5-11 класів, студенти, аспіранти та молоді вчені, вчителі та викладачі закладів освіти.

Тема конкурсу: “Голодомор 1932-1933 рр. – геноцид українського народу: історія/пам'ять родини – історія/пам'ять країни”.

Конкурс проводиться у трьох номінаціях:

– кращі дослідницькі та мистецькі роботи учнів ЗСО;

– кращі методичні розробки уроку/лекції та мистецькі роботи вчителів/викладачів;

– кращі наукові та мистецькі роботи студентів, аспірантів, науковців (до 35 років).

За підсумком оцінок журі, переможці отримають грошові винагороди: за 1 місце – 5 тис гривень, 2 місце  –  3 тис гривень та 3 місце – 2 тис гривень. Також у кожній з номінацій журі відзначить ще 10 робіт, автори яких отримають 1 тис гривень.

Оголошення результатів – до 10 листопада 2018 року.

Нагородження переможців – останній тиждень листопада 2018 року.

Для додаткової інформації пишіть на скриньку [email protected] або телефонуйте 097 318 43 39

Докладніше про умови участі, а також порядок проведення конкурсу за посиланням:

Організатори: ГО “Український науково-дослідний та освітній центр вивчення Голодомору” HREC (Holodomor Research and Education Consortium), Міністерство освіти і науки України, Інститут історії України НАН України, Науково-освітній консорціум з вивчення Голодомору HREC при Канадському інституті українських студій Альбертського університету.