Радість творчості

1 бер. 2018
Майстер-клас з теми «Графічні техніки (кляксографія, ниткографія, монотипія)» у 6 класі ЗЗСО № 7 презентувала вчитель образотворчого мистецтва Л.М. Хмара.

Проведене заняття засвідчило, що в основі педагогічної діяльності Любові Михайлівни лежать принципи особистісно зорієнтованого підходу до розвитку творчих нахилів та індивідуальних здібностей дітей. Учитель майстерно вводить своїх вихованців у світ прекрасного, уміло формує навички оволодіння ними різними нетрадиційними техніками малювання, сприяє розвитку  їхньої творчої уяви, асоціативного мислення та  художньої фантазії.

На уроці були створені максимально сприятливі умови для творчої роботи дітей, кожна дитина почувала себе вільною у зображенні задуманого. І як наслідок – усі шестикласники порадували свого наставника яскравими, різносюжетними, насиченими  малюнками.

Урок подарував учням радість творчості, задоволення від отриманих результатів і впевненість у своїх творчих здібностях.