Ангели Майдану

22 лют. 2018
21 лютого учні ЗЗСО № 15 вшанували пам'ять загиблих під час кривавих лютневих подій Майдану 2014 року.

На урок-реквієм, присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні, їх запросила бібліотекар школи Наталія Григорівна Данилюк.

Присутнім на заході школярам була запропонована відеопрезентація про мужніх захисників демократичних цінностей нашого народу, яку не можна було дивися без болю і невимовного жалю за життя невинно убієнних.

Затамувавши подих, учні слухали спогади учасника доленосних подій на Майдані та на Сході нашої країни, волонтера, члена організації «Національний корпус» (м. Новомосковськ) Руслана Сергійчука, який нагадав присутнім, як розпочалася Революція Гідності, про кульмінацію тих трагічних подій 18-21 лютого 2014 року.  Саме в ці дні загинуло більше 100 людей. Схвильовані розповіддю гостя, діти звернулися до нього з питаннями про  події,  учасником яких він був, подякували за мужність, силу духу та високий патріотизм.

Власний вірш про Героїв Небесної Сотні прочитала учениця 8-го класу Тетяна Стокалюк. Щемливу пісню «Ангели Майдану» виконала  учениця 11-го класу Альона Носовська .

Невмирущу пам'ять про загиблих Героїв Небесної Сотні учні вшанували хвилиною мовчання.  А запалені свічки були даниною тим, хто навічно пішов від нас…

Завершився урок-реквієм піснею «Молитва за Україну».

Герої не вмирають! Вони вічно будуть жити у нашій пам’яті!