Я – громадянин України

5 бер. 2018
Вже котрий рік у середній загальноосвітній школі № 12 традиційно на початку березня проводиться свято «Я – громадянин України».

Цього року його підготували заступника директора з виховної роботи Тарасенко Л.В., класний керівник 11 класу Ледянкіна Т.А., вчитель музичного мистецтва Кравцова О.В. Такий захід дозволяє кожному юнакові і дівчині відчувати себе морально, соціально, юридично дієздатними та захищеними; допомагає відчути свою значимість у майбутньому своєї держави. Саме свято повноліття покликає виховувати особистість чутливою  до свого оточення, небайдужою до суспільного життя.

На свято завітали шановні гості: вчителі,  батьки та рідні майбутніх випускників. Танцювальний колектив 7-Б класу привітав гостей заходу запальним танком, учениця 2-А класу Ледянкіна Ніна виконала пісню "Любіть Україну", а маленькі зірочки школи Черненко Соня і Злата - пісню "Це – моя земля". Одинадцятикласники подарували присутнім пісні «Мама» і «Моє ім’я - Україна». На завершення свята шкільний вокальний ансамбль виконав  пісню "Зичимо щастя".

Багато хвилюючих слів було сказано на святі, багато побажань та настанов молодому поколінню побажали і директор школи, і вчителі, і гості, і батьки.