Змагання юних книголюбів

3 бер. 2018
2 березня в шкільній бібліотеці ЗЗСО № 6 відбувся І етап конкурсу «Найкращий читач України - 2018». За престижний титул найкращого читача школи боролися 17 учнів 6-7 класів.

З вітальним словом до них звернулася член журі, заступник директора по роботі з дітьми центральної дитячої бібліотеки Л. О. Журавель. Лідія Олександрівна побажала перемоги найсильнішим, найбільш ерудованим читачам та запросила їх до участі у ІІ (міському) етапі змагання, який відбудеться 13 березня у читальній залі міської дитячої бібліотеки.

Член журі, методист методичного кабінету В.В. Дробот, наголосила на важливості розвитку і підтримки дитячого читання та відзначила великий внесок у цю благородну справу бібліотекарів навчального закладу Л.І. Карпенко та Л.І. Тиховської. Юним читачам вона побажала, щоб книга, як вірний і надійний друг, назавжди залишилася у їхньому житті.

Конкурсні випробування для юних книголюбів передбачали уміння яскраво та переконливо презентувати книгу, яку варто було б узяти із собою у далеку подорож, продемонструвати ерудицію в письмовому тестуванні та виконанні інших цікавих завдань.

За підсумками конкурсу найкращі результати серед шестикласників показали Ілля Гур’єв та Дарина Самойленко, серед семикласників – Іван Давиденко та Анна Щербань.

Усі учасники заходу були нагороджені посвідченнями юного читача та невеличкими подарунками від шкільної бібліотеки.

Конкурс триває, то ж подальших успіхів вам, юні книголюби!