Конкурс на кращий проект учнівської STEM-спільноти

27 лют. 2018
В рамках дослідно-експериментальної роботи «Науково-методичні засади створення інноваційної моделі SТЕМ-освіти», з метою розвитку інформаційно-освітнього простору Дніпропетровщини, забезпечення ефективного впровадження регіональної системи STEM-освіти в місті проводиться конкурс на кращий проект учнівської STEM-спільноти.

Конкурс проводиться на добровільних засадах і є відкритим для всіх навчальних закладів.

Учасниками Конкурсу можуть бути учні загальноосвітніх та вихованці позашкільних навчальних закладів області.

На Конкурс можуть бути представлені спільноти, які створені у G+, Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, Telegram-канал тощо.

Конкурс проводиться в заочній формі за наступними номінаціями: «Я-дослідник», «Моя майбутня кар’єра», «Я-майстер», «Дівчата в STEM».

Спільноти учасників Конкурсу оцінюються за двома віковими категоріями:

І – спільнота учнів 7-9 класів;

ІІ – спільнота учнів 10-11 класів.

Педагог (вчитель, вихователь, керівник гуртка) може бути модератором, адміністратором, консультантом спільноти.