Диктант єдності

20 лют. 2018
Інститут модернізації змісту освіти звернувся до українських шкіл з рекомендацією проведення «диктанту єдності».

Диктант може бути проведений українською мовою та мовами національних меншин.

21 лютого у світі відзначатиметься Міжнародний день рідної мови. За визначенням авторів рекомендації, головною метою його проведення в Україні є зміцнення державотворчої функції української мови, мов корінних народів і національних меншин, які проживають на території України.

Для проведення заходу інститутом також наданий текст диктанту українською мовою.

Школам також рекомендували організувати та провести фестивалі, конференції, семінари, круглі столи, відкриті уроки на тему «Рідна мова – безцінна й невичерпна духовна скарбниця народу», зустрічі з письменниками та акторами, активніше залучати учнів до участі у творчих диспутах, конкурсах, книжкових виставках, віртуальних подорожах та музичних виставах.