Мовні табори за кордоном

15 лют. 2018
Кожен вчитель іноземної мови знає, що ніщо так не впливає на результат навчання, як занурення в мовне середовище.

Пропонуємо вам зібрати ваших учнів і вирушити з ними в мовний табір за кордоном.

Поки ваші діти будуть поглиблювати свої лінгвістичні навички і відточувати свою розмовну мову, ви зможете «підглянути» роботу своїх іноземних колег, зустріти нових друзів, а після повернення - продовжити свою роботу на іншому рівні.

Приходьте на семінар від «Інтелект Гід» і дізнайтеся, чому такі поїздки можуть бути дуже корисні вчителю.

Програма семінару:

· як правильно обрати програму і на що звернути увагу при виборі табору за кордоном;

· вивчення іноземної мови за кордоном: з якого віку їхати;

· англійська в Англії, а німецька в Німеччині: кращі пропозиції цього літа;

· навчання або відпочинок: як дотриматись балансу;

· ціна питання: що по чому;

· обов'язки супроводжуючого групи;

· як зібрати групу і навіщо це вчителю.

Також у програмі семінару - неформальне спілкування зі спікером, чай, кава і відповіді на всі питання, які ви хотіли, але не наважувались задати!

Ведуча семінару: Дар'я Курдюмова - директор компанії «Інтелект Гід», учасниця міжнародних освітніх конференцій, автор багатьох публікацій, досвідчений організатор та спікер освітніх заходів.

Де, коли і для кого: 2 березня у п’ятницю о 18:30. Семінар буде проведений за адресою: вул. Антоновича, 172, оф. 817 (БЦ «Паллладіум Сіті»). Цей захід буде корисним для вчителів іноземної мови, зокрема, англійської та німецької.

Участь у семінарі є безкоштовною. Попередня реєстрація – обов’язкова. Зареєструватись можна на сайті або за телефонами: (044) 229-90-20, (098) 038-08-08, (066) 001-32-49.