ТВОРЧИЙ КОНКУРС «Z_ЕФІР»

7 лют. 2018
Дніпропетровщина запалює зірки. В області для дітей від 5 до 16 років стартує новий творчий конкурс «Z_ефір».

У талантах не обмежують. Можна співати, танцювати, вражати акробатичними трюками. Здібності хлопчиків та дівчаток оцінюватиме кваліфіковане журі. Всі учасники отримають подарунки.

Назва конкурсу – символічна. Перша літера – Z – символізує нове покоління дітей. Це хлопчики та дівчатка, які народилися після 1996-го. Саме ж слово – зефір – це асоціації з дитинством – невагомим та солодким, як і улюблений смаколик.

Заявки на участь приймають до 10 березня.

Онлайн анкета - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScAQ9GHynD8EyVkDOFULUK52wt5xl1g_S-qXQNunJzJRtGJbQ/viewform

Із 14 березня по 10 травня журі виїжджатиме по районах області, де проводитиме кастинги. Це буде перший відбірковий тур. Другий – із 16 по 18 травня.

1 червня відбудеться Гала-концерт, на якому виступатимуть 30 переможців. На свято запросять відомих українських зірок.

Планується, що учасниками конкурсу стануть близько 5 тисяч дітей.

Загалом в області близько 350 тисяч дітей віком від 5 до 16 років.