Фінальний турнір мовознавців

6 лют. 2015
15 січня 2015 року стало пам’ятним днем для багатьох учнів і вчителів Дніпропетровської області. Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти зібрав у своєму святковому залі учасників фінального етапу XV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, серед яких були і учні нашого міста.

У фінальному турнірі мовознавців  в числі переможців третього етапу Конкурсу взяли участь Недужко Катерина, учениця 3 класу СЗШ № 18 (учитель Леонгард Т.Б.), Універсал Анна, учениця 4 класу СЗШ № 18 (учитель Кравцова В.А) та Коврига Олена, учениця 9 класу ліцею «Самара» (учитель Гончарова В.С.).

Нагороди від Ліги українських меценатів переможцям третього етапу Конкурсу, учителям загальноосвітніх навчальних закладів вручили заступник начальника департаменту освіти і науки Л.А. Кравченко, перший проректор КЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» В.Г. Долгополий.