ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

28 січ. 2015
Обласний етап V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який відбувся 24 січня на базі ДОІППО, назвав нові імена переможців.

Учень 11 класу ліцею «Самара» Заскока Владислав (учитель В.С Гончарова.) у цьому творчому змаганні виборов почесне ІІ місце. На ІІІ місці - учениця 6 класу СЗШ № 18 Ковтун Альона (вчитель Н.І. Калантирська).

Результати очного туру обласного етапу змагань свідчать про високий творчий потенціал учнів, які брали у ньому участь. А також про наполегливу роботу їхніх наставників, спрямовану на розкриття філологічних здібностей  дітей.

Вітаємо з перемогою та бажаємо нових творчих здобутків!