Знову гаряче на олімпіадній ниві!!!

15 груд. 2014
Продовжується сезон олімпіад… 14.12.14 р. на базі СЗШ № 15 проходила Всеукраїнська олімпіада з історії. У ІІ етапі взяли участь 13 закладів освіти. Свої знання випробовували 57 учнів 8-11 класів шкіл міста.

Серед  завоювань:

4 - І місця (СЗШ № 6 - Чемерис А.А.; СЗШ № 18 – Чабаненко В.А.; ліцей «Самара» - Дроздовський В.В.).

5 - ІІ місця (колегіум № 11 – Ревіна В.І.; СЗШ № 15 – Різниченко Н.Ф.; СЗШ № 18 – Чабаненко В.А.; ліцей "Самара" -  Дроздовський В.В.).

4 - ІІІ місця (СЗШ № 7 – Плюха .Г.; СЗШ № 18 – Чабаненко В.А.; ліцей «Самара» - Дроздовський В.В.).

Активну участь у підготовці та проведенні олімпіади взяли вчителі освітніх закладів міста, які займались підготовкою учнівської молоді, працювали в складі оргкомітету та журі, ввійшли до інструкторського складу.

На жаль, деякі інструктори  (СЗШ № 7) не з’явилися для виконання покладених обов’язків, що спричинило деякі незручності у роботі їхніх колег в день олімпіади.

Активними, знаючими, творчими та винахідливими  показали себе юні історики. Учасниками ІІІ етапу, згідно заявки на участь команди м. Новомосковська, стали:

Краснікова Еліна – 8 клас, ліцей «Самара» (кер. Дроздовський В.В.)

Нагорний Владислав – 8 клас, СЗШ № 18 (кер. Чабаненко В.А.)

Колосенко Антон – 9 клас, ліцей «Самара» (кер. Дроздовський В.В.)

Крайняк Аліна – 9 клас, колегіум № 11 (кер. Ревіна В.І.)

Гаврилюк Ілля – 10 клас, СЗШ № 6 (кер. Чемерис А.А.)

Попович Марина – 10 клас, ліцей «Самара» (кер. Дроздовський В.В.)

Сіра Орина – 11 клас, СЗШ № 18 (кер. Чабаненко В.А.)

Волок Валерій – 11 клас, ліцей «Самара» (кер. Дроздовський В.В.).

Враховуючи високий рейтинг участі у 2013-2014 рр., цього року командне представництво м. Новомосковська складає 8 учасників.

Бажаємо нашим переможцям  НОВИХ ВИСОТ!!! Щасти вам, юні історики!!!