Круглий стіл: «Готовність до школи. Крокуємо до першого класу»

3 квіт. 2023
зібрав сьогодні вихователів дошкільних навчальних закладів та вчителів початкових класів для співпраці на шляху до успішного навчання майбутніх першачків! Адже Нова Українська школа починається в якісному та сучасному дитячому садочку!

Юлия Кравченко та Олена Астахова Дударєва підготували інформацію про психологічну готовність до навчання.

Вера Березовская підготувала інформацію про компетенції НУШ та їх наступність після Дошкільної освіти.

Поради для батьків та педагогів будуть надані в деджаталізованих додатках освітян ЦПРПП.

ГІМНАЗІЯ № 2: ЗАКЛАД ОСВІТИ ДЛЯ СУЧАСНОГО ПОКОЛІННЯ дякуємо за гостинність, допомогу та підтримку!