Семінар-практикум: «Інклюзивне навчання. Нормативно-правова база. Обов’язки вчителів інклюзивних класів та формування толерантного ставлення до дітей з ООП»

14 бер. 2023
Навчатися впродовж життя - саме за таким кредо живуть освітяни нашого міста. Отримувати нові знання! Опановувати нові можливості! Відточувати свої навички! Змінюватись та розвиватись - завжди готові наші освітяни!

Сьогодні пройшов семінар-практикум:
«Інклюзивне навчання. Нормативно-правова база. Обов’язки вчителів інклюзивних класів та формування толерантного ставлення до дітей з ООП».
Дякуємо Олена Астахова Дударєва, що підготувала сьогоднішній захід  для наших вчителів!
Питання інклюзивної освіти  турбує всіх,
хто є дотичним до цього питання.
Маємо сподівання, що частину відповідей на них педагоги вже знайшли за час нашої співпраці!
ГІМНАЗІЯ № 2: ЗАКЛАД ОСВІТИ ДЛЯ СУЧАСНОГО ПОКОЛІННЯ дякуємо Вам за вашу гостинність та допомогу в роботі Центру!