Національно-патріотичне виховання

Патріотизм починається з малого - з любові до місця, де ти народився, де  живеш, з любові до своїх батьків, до своєї історії, до рідної мови, до справи,  яку ти виконуєш. Кожна людина не залежно від віку, статі, посади повинна  бути патріотом, і не має значення, чи ти президент країни, чи учень школи -  твій патріотизм - у якості виконання тієї справи, якою ти займаєшся.

ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ

ГРА "ДЖУРА"

З ДОСВІДУ РОБОТИ

16.03.2017 р. на базі СЗШ № 6  відбувся круглий стіл з питань національно – патріотичного виховання на тему «Оновлення форм і методів роботи з НПВ». Метою даного заходу є популяризація перспективного педагогічного досвіду з НВП. Заступники директора з виховної роботи презентували освітні ідеї, технології творчих здобутків.

З досвідом роботи виступили Казакова Г.А. (НВК № 1) – «Учнівське самоврядування як основа моделі соціалізую чого освітнього простору, сприятливого для виховання патріота України»; Ясногор О.Г. (СЗШ № 2) – «Інтерактивні форми НПВ з використанням медіа освітніх технологій»; Безкишкіна О.М. (НВК № 5) – «Особливості системи НПВ в умовах НВК»; Школярова В.Л. (СЗШ № 6) – «Правове виховання як фактор соціалізації особистості громадянського суспільства в системі НПВ»; Кардаш І.В. (СЗШ № 16) – «КТС в системі НПВ»; Булава О.П. (ліцей «Самара») - «Виховні технології соціалізації ліцеїстів у громадянському суспільстві».

Класна оцінка