24 лист. 2022

ОРГАНІЗАЦІЯ ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНОГО СУПРОВОДУ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ

24 листопада на базі Гімназії 15 нейропсихолог Ірина Чернова та дитячий невролог Олена Чута в допомогу навчальним закладам міста провели лекцію "Командна взаємодія психолога, вихователя/вчителя та лікаря у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами".
17 лист. 2022

Зустріч педагогів з практичним психологом

Наше буремне сьогодення потребує від нас створення нових правил і рутин , це так важливо коли - звичні дії, ритуали, розклад дня, системність, постійність.
16 лист. 2022

Навчання технік зцілення для спеціалістів, які працюють з дітьми

Всі педагоги КЗ ЗДО №14 "Струмочок" взяли участь у програмі підтримки "ПОРУЧ" – "Навчання технік зцілення для батьків, осіб, що їх замінюють та спеціалістів", – що реалізується за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні (тренерка Валерія Головченко) та отримали сертифікати.
16 лист. 2022

Педагогічний фестиваль EduFest

Гімназія 2 працює для розвитку молоді нашого міста!
15 лист. 2022

ХОЧЕШ ДОПОМАГАТИ ЛЮДЯМ – РОЗПОЧИНАЙ З СЕБЕ!

Саме так: кожен з нас може впливати на розбудову своєї громади.
15 лист. 2022

Всеукраїнські учнівські олімпіади 2022 - 2023

"Всеукраїнські учнівські олімпіади із навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році відбудуться в форматі онлайн" – це рішення було прийнято на засіданні творчої групи оргкомітету ІІ етапу, що відбулось 15 листопада в Ліцеї 18 міста Новомосковськ. Дякуємо адміністрації закладу за теплий прийом.
8 лист. 2022

КОНКУРС ІМ. Т.Г.ШЕВЧЕНКА

З метою вшанування пам’яті та творчої спадщини Т.Г. Шевченка, виховання у молодого покоління любові до рідного краю, підвищення мовної освіти в місті стартувало одне з наймасовіших інтелектуальних змагань митців художнього слова - XІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської творчості імені Тараса Шевченка.
19 жовт. 2022

МАРАФОН З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Учнів 3-11 класів запрошують долучитись до III Всеукраїнського відкритого марафону з української мови.
20 вер. 2022

ДПА 2023

Міністерством освіти і науки затверджений перелік навчальних предметів, із яких у 2022/23 навчальному році буде проведена державна підсумкова атестація учнів, які завершують здобуття початкової, базової та повної середньої освіти.
8 вер. 2022

ЗНО – 2023

Зовнішнє незалежне оцінювання випускників 11 класів у 2023 році буде проведено у звичному форматі з 22 травня до 14 липня.