27 січ. 2023

Круглий стіл «На шляху до якісного дошкілля»

26 січня відбулося засідання круглого столу «На шляху до якісного дошкілля» (Медіаграмотність).
27 січ. 2023

МІННА БЕЗПЕКА

Працівники КЗ ЗДО № 7 "Ластівка" висловлюють подяку Handicap International за навчання з мінної безпеки.
25 січ. 2023

УВАГА! ОСВІТНЯ ПРОГРАМА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

«Особливості організації освітнього процесу за Державним стандартом базової освіти в умовах реалізації концепції «Нова українська школа»
25 січ. 2023

Бобер 2022. Перші підсумки.

Незважаючи на брутальне знищення російськими агресорами цивільної інфраструктури України, конкурс Бебрас-2022 успішно завершується! На 31 грудня опрацьовано понад 84 тисячі учнівських файлів. Це на 34 тисячі більше, ніж минулого року!!!
20 січ. 2023

Навчання з мінної безпеки від Handicap International

Працівники Закладу Дошкільної Освіти 10 Дюймовочка пройшли навчання з мінної безпеки від Handicap International.
19 січ. 2023

Самопідтримка під час стресу

Психологи та соціальні педагоги міста пройшли тренінг від Triangle Génération Humanitaire (TGH) - міжнародної Організації Солідарності.
19 січ. 2023

МІННА БЕЗПЕКА: ОБАЧНІСТЬ ЗБЕРЕЖЕ ЖИТТЯ

В умовах воєнного стану найголовніше зберегти життя та здоров’я кожного українця. Небезпека може бути там, де її не чекаєш.
11 січ. 2023

Стрес і прийоми його регуляції

9 та 11 січня пройшов дводенний тренінг: "Стрес і прийоми його регуляції" спрямований на розвиток стресостійкості практичних психологів закладів освіти. Практичний психолог Олена Астахова Дударєва прийшла на допомогу в пошуках внутрішніх та зовнішніх ресурсів в наш складний та важкий час! ГІМНАЗІЯ № 2: ЗАКЛАД ОСВІТИ ДЛЯ СУЧАСНОГО ПОКОЛІННЯ дякуємо за атмосферу та гостинність.
4 січ. 2023

4 січня 2023 року у КЗ ЗДО № 6 "Калинка" пройшли заняття з мінної безпеки

Тренери Міжнародної організації handicap international humanity &inclusion надали працівникам детальну інформацію по видам мін, правилам поводження з вогнебезпечними предметами.
29 груд. 2022

Вчителі «Захисту України» мали можливість підвищити рівень своїх знань та вдосконалити навички поводження з вибухонебезпечними речовинами

Дізнатись про особливості організації предмету в 2022/2023 навчальному році та приєднались до діджеталізованого «Ресурсного кабінету «Захисту України».