11 квіт. 2023

Працівники Гімназії 17 пройшли навчання з міної безпеки від міжнародної гуманітарної організації Hendicap international

Отримали нові знання у питанні взаємодії з небезпечними предметами та їх види. Розглянули наслідки для людей, родин та суспільства в результаті взаємодії з вибуховими речовинами. Дякуємо Вам! Слава Україні!
10 квіт. 2023

Розпочався навчальний 4-денний курс для практичних психологів закладів освіти міста:

«Метафоричні асоціативні карти, як різновид проективних методик та професійний, сучасний і дієвий інструмент в роботі практичного психолога з дітьми та дорослими».
6 квіт. 2023

«ІнклЮзія - не ілюзія: навігатор для адміністратора» - тема засідання круглого столу для заступників директорів ЗЗСО міста.

Важливо, актуально, інформативно.
6 квіт. 2023

Питання безпеки продовжуватиме бути пріоритетним в умовах сьогодення!

Навчання з міної безпеки цього разу пройшли педагоги Ліцею 18. Дякуємо нашим друзям Hendicap international за активну життєву позицію та корисні знання для наших освітян! Сподіваємось, що ці знання знадобляться лише теоретично для навчання наших учнів!
5 квіт. 2023

Увага! Новий благодійний handmade ярмарок, весь прибуток від якого піде на ЗСУ

Молодіжний центр оголосив про новий благодійний handmade ярмарок, весь прибуток від якого піде на ЗСУ
4 квіт. 2023

Тренінг «Суїцидальна превенція»

Викладач кафедри психології «ДАНО» ДОР», психолог, тренер ГО «Інститут психології здоров’я» Максим Реуцький та чудова психологіня Елліна Карепова допомагають освітянам міста отримати нові знання та навички у роботі!
3 квіт. 2023

Атестаційна комісія ІІ рівня провела засідання з атестації педагогічних працівників міста Новомосковська!

Вітаємо наших креативних, сучасних, активних, готових до змін освітян! Час вимагає постійного руху вперед, опанування нових технологій, діджеталізації та саморозвитку! Саме такі освітяни працюють в нашому місті! Слава Україні!
3 квіт. 2023

Круглий стіл: «Готовність до школи. Крокуємо до першого класу»

зібрав сьогодні вихователів дошкільних навчальних закладів та вчителів початкових класів для співпраці на шляху до успішного навчання майбутніх першачків! Адже Нова Українська школа починається в якісному та сучасному дитячому садочку!
29 бер. 2023

МІННА БЕЗПЕКА

Міжнародна гуманітарна організація Hendicap international продовжуючи співпрацю з Новомосковською громадою надала можливість стати тренерами з питань мінної безпеки нашим освітянам!
17 бер. 2023

Науково-практичний семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи

«Розбудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти ЗЗСО: маршрут до успішної школи». Важливе, актуальне, багатокомпенентне питання, яке потребує усвідомлення та підготовки закладів освіти до інституційного аудиту. Аналізуємо, вивчаємо, розставляємо акценти!!!