Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Новомосковської міської ради
ВІТАЄМО ТАЛАНОВИТИХ І ОБДАРОВАНИХ УЧНІВ!
ВІТАЄМО ТАЛАНОВИТИХ І ОБДАРОВАНИХ УЧНІВ!!!
За даними Міністерства освіти і науки України близько 3 мільйонів учнів щорічно беруть участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах.
Школярі, змагаючись у особистій першості, виявляють таланти, нестандартні підходи до розв’язання творчих завдань і вміння застосовувати набуті знання. Цьогоріч учнівська молодь м. Новомосковська взяла участь у ІІІ (обласному) етапі з 15 Всеукраїнських учнівських олімпіадах із навчальних предметів.
Олімпіади з математики, біології, інформатики, інформаційних технологій були проведені в області за завданнями Міністерства освіти і науки України.
Олімпіади з математики, інформатики, хімії, економіки відбулися у два тури.
Згідно із рейтингом у обласному етапі олімпіад взяли участь 57 учнів 7-11 класів закладів загальної середньої освіти м. Новомосковська – переможці міського етапу олімпіад.
Обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів традиційно розпочався олімпіадою з української мови та літератури.
Переможцями олімпіади з української мови і літератури стали :
І місце – Воробйова Валерія Валеріївна, учениця 10 класу ЗЗСО № 18 (вчитель Коваль Валентина Григорівна);
ІІІ місце – Яремко Вікторія Олександрівна, учениця 10 класу ліцею «Самара» (Гончарова Валентина Степанівна);
ІІІ місце - Зайченко Аліна Віталіївна, учениця 11 класу ЗЗСО № 6 (вчитель Панкратова Ольга Іванівна).
Переможцями з історії стали:
ІІ місце – Мануйленко Данило Максимович, учень 10 класу ЗЗСО № 18 (вчитель Скоркіна Наталія Олексіївна);
ІІІ місце – Джаббарова Олександра Ільгамівна, учениця 9 класу ліцею «Самара» (вчитель Дроздовський Віктор Володимирович );
ІІІ місце - Потороча Ольга Станіславівна, учениця 9 класу ліцею «Самара» (вчитель Дроздовський Віктор Володимирович);
ІІІ місце - Коломієць Єгор Дмитрович, учень 10 класу ЗЗСО № 6 (вчитель Середюк Алла Анатоліївна);
ІІІ місце - Полтавець Данило Євгенович, учень 11 класу ліцею «Самара» (вчитель Дроздовський Віктор Володимирович ).
Переможці з англійської мови:
ІІІ місце – Нуманова Карина Алішерівна, учениця 10 класу ліцею «Самара» (вчитель Мудрак Ганна Сергіївна);
ІІІ місце - Аршинніков Богдан В’ячеславович, учень 11 класу ліцею «Самара» (вчитель Зінова Ганна Петрівна).
ІІІ місця з правознавства посіли:
Мануйленко Данило Максимович, учень 10 класу ЗЗСО № 18 (вчитель Чабаненко Віктор Андрійович) ;
Черкасова Софія Сергіївна, учениця 9 класу ліцею «Самара» (вчитель Мітченко Олена Сергіївна).
Лідером в знаннях з інформатики (програмування) став Ашбель Герман Віталійович, учень 11 класу гімназії № 3 (вчитель Кирюхіна Наталія Олександрівна ) – ІІІ місце.
ІІ місце з хімії зайняв Борисенко Данило Олександрович, учень 10 класу ліцею «Самара» ( вчитель Гордієнко Ірина Аркадіївна).
З російської мови і літератури перемогу отримали учні:
ІІ місце – Романенко Дарина Романівна – 9 клас, ліцей «Самара» (вчитель Томаш Тетяна Іванівна);
ІІІ місце – Ткаченко Вікторія Євгенівна – 9 клас ЗЗСО № 14 (вчителі Волокита Ганна Іванівна, Дробот Валентина Василівна);
ІІІ місце - Воробйова Валерія Валеріївна – 10 клас ЗЗСО № 18 (вчитель Климова Ірина Василівна).
ІІІ місце посів Молибог Ярослав Олегович, учень 7 класу ЗЗСО № 18 (вчитель Большак Ірина Григорівна) з математики.
В олімпіаді з біології показали високий рівень знань:
Плешинець Роман Юрійович, учень 8 класу ЗЗСО № 12 ( вчитель Політаєва Наталія Петрівна) – ІІІ місце;
Шостаковська Марія Олександрівна, учениця 10 класу ЗЗСО № 6 (вчитель Гребцова Ліана Анатоліївна ) - ІІІ місце;
Яремко Вікторія Олександрівна, учениця 9 класу ліцею «Самара» (вчитель Каліненко Світлана Іванівна) – ІІІ місце;
Нуманова Карина Алішерівна, учениця 10 класу ліцею «Самара» (вчитель Каліненко Світлана Іванівна) – ІІІ місце;
Листопадов Кирило Віталійович, учень 11 класу ліцею «Самара» (вчитель Каліненко Світлана Іванівна) – ІІІ місце.
Найкращі знання з географії показали учні, які посіли ІІІ місце :
Борисенко Данило Олександрович – 10 клас, ліцей «Самара» (вчитель Васильченко Валентина Вікторівна);
Радковець Єгор Миколайович – 10 клас, ЗЗСО № 6 (вчитель Чемерис Валентина Іванівна).
За рейтингом найбільше переможців серед учнів ліцею «Самара» - 13, 5 учнів ЗЗСО № 18 зайняли призові місця, 3 учні ЗЗСО № 6 підтвердили отримані знання з навчальних предметів.
В ІІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт в секції «Мистецтвознавство» ІІ місце посіла Грицай Валерія та ІІІ місце – Капля Валерія учениці КЗЗСО № 1 (науковий керівник Грицай Ірина Вікторівна).
Вітаємо лідерів наукових перегонів серед учнівської молоді та вчителів, які їх підготували.