ВІТАЄМО ТАЛАНОВИТИХ І ОБДАРОВАНИХ УЧНІВ!

5 бер. 2020
У (ІІІ) обласному етапі олімпіад взяли участь 57 учнів 7-11 класів закладів загальної середньої освіти м. Новомосковська

ВІТАЄМО ТАЛАНОВИТИХ І ОБДАРОВАНИХ УЧНІВ!!!

За даними Міністерства освіти і науки України близько 3 мільйонів учнів щорічно беруть участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах.

Школярі, змагаючись у особистій першості, виявляють таланти, нестандартні підходи до розв’язання творчих завдань і вміння застосовувати набуті знання. Цьогоріч учнівська молодь м. Новомосковська взяла участь у ІІІ (обласному) етапі з 15 Всеукраїнських учнівських олімпіадах із навчальних предметів.

Олімпіади з математики, біології, інформатики, інформаційних технологій були проведені в області за завданнями Міністерства освіти і науки України.

Олімпіади з математики, інформатики, хімії, економіки відбулися у два тури.

Згідно із рейтингом у обласному етапі олімпіад взяли участь  57 учнів 7-11 класів закладів загальної середньої освіти м. Новомосковська – переможці міського етапу олімпіад.

Обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів традиційно розпочався олімпіадою з української мови та літератури.

Переможцями олімпіади з української мови і літератури стали :

І місце – Воробйова Валерія Валеріївна, учениця 10 класу ЗЗСО № 18 (вчитель Коваль Валентина Григорівна);

ІІІ місце – Яремко Вікторія Олександрівна, учениця 10 класу ліцею «Самара» (Гончарова Валентина Степанівна);

ІІІ місце - Зайченко Аліна Віталіївна, учениця 11 класу ЗЗСО № 6 (вчитель Панкратова Ольга Іванівна).

Переможцями з історії стали:

ІІ місце – Мануйленко Данило Максимович, учень 10 класу ЗЗСО № 18 (вчитель Скоркіна Наталія Олексіївна);

ІІІ місце – Джаббарова Олександра Ільгамівна, учениця 9 класу ліцею «Самара» (вчитель Дроздовський Віктор Володимирович );

ІІІ місце -   Потороча Ольга Станіславівна, учениця 9 класу ліцею «Самара» (вчитель Дроздовський Віктор Володимирович);

ІІІ місце - Коломієць Єгор Дмитрович, учень 10 класу ЗЗСО № 6 (вчитель Середюк Алла Анатоліївна);

ІІІ місце - Полтавець Данило Євгенович, учень 11 класу ліцею «Самара» (вчитель Дроздовський Віктор Володимирович ).

Переможці з англійської мови:

ІІІ місце – Нуманова Карина Алішерівна, учениця 10 класу ліцею «Самара» (вчитель Мудрак Ганна Сергіївна);

ІІІ місце - Аршинніков Богдан Вячеславович, учень 11 класу ліцею «Самара» (вчитель Зінова Ганна Петрівна).

ІІІ місця   з  правознавства посіли:

Мануйленко Данило Максимович, учень 10 класу ЗЗСО № 18 (вчитель Чабаненко Віктор Андрійович) ;

Черкасова Софія Сергіївна, учениця 9 класу ліцею «Самара» (вчитель Мітченко Олена Сергіївна).

Лідером в знаннях з інформатики (програмування) став Ашбель Герман Віталійович, учень 11 класу гімназії № 3 (вчитель Кирюхіна Наталія Олександрівна ) – ІІІ місце.

ІІ місце з хімії зайняв Борисенко Данило Олександрович, учень 10 класу ліцею «Самара» ( вчитель Гордієнко Ірина Аркадіївна).

З російської мови і літератури перемогу отримали учні:

ІІ місце – Романенко Дарина Романівна – 9 клас, ліцей «Самара» (вчитель Томаш Тетяна Іванівна);

ІІІ місце – Ткаченко Вікторія Євгенівна – 9 клас ЗЗСО № 14 (вчителі Волокита Ганна Іванівна, Дробот Валентина Василівна);

ІІІ місце - Воробйова Валерія Валеріївна – 10 клас ЗЗСО № 18 (вчитель Климова Ірина Василівна).

ІІІ місце посів Молибог Ярослав Олегович, учень 7 класу ЗЗСО № 18 (вчитель Большак Ірина Григорівна) з математики.

В олімпіаді з біології  показали високий рівень знань:

Плешинець Роман Юрійович, учень 8 класу ЗЗСО № 12  ( вчитель Політаєва Наталія Петрівна) – ІІІ місце;

Шостаковська Марія Олександрівна, учениця 10 класу ЗЗСО № 6 (вчитель Гребцова Ліана Анатоліївна ) - ІІІ місце;

Яремко Вікторія Олександрівна, учениця 9 класу ліцею «Самара» (вчитель Каліненко Світлана Іванівна) – ІІІ місце;

Нуманова Карина Алішерівна, учениця 10 класу ліцею «Самара» (вчитель Каліненко Світлана Іванівна) – ІІІ місце;

Листопадов Кирило Віталійович, учень 11 класу ліцею «Самара» (вчитель Каліненко Світлана Іванівна) – ІІІ місце.

Найкращі знання з географії показали учні, які посіли ІІІ місце :

Борисенко Данило Олександрович – 10 клас, ліцей «Самара» (вчитель Васильченко Валентина Вікторівна);

Радковець Єгор Миколайович – 10 клас, ЗЗСО № 6  (вчитель Чемерис Валентина Іванівна).

За рейтингом найбільше переможців серед учнів ліцею «Самара» - 13, 5 учнів ЗЗСО № 18 зайняли призові місця, 3 учні ЗЗСО № 6 підтвердили отримані знання з навчальних предметів.

В ІІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт в секції «Мистецтвознавство» ІІ місце посіла Грицай Валерія та ІІІ місце – Капля Валерія  учениці КЗЗСО № 1 (науковий керівник Грицай Ірина Вікторівна).

Вітаємо лідерів наукових перегонів серед учнівської молоді та вчителів, які їх підготували.