Асамблея зірок-2019

28 січ. 2019
24 січня 2019 року відбулося традиційне свято вшанування відмінників навчання (за результатами І семестру), переможців міського етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, переможців міського етапу Конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт слухачів Малої академії наук «Асамблея зірок – 2019».

У залі  міськвиконкому зібралося нове покоління активних, розумних, інтелектуальних молодих людей, яким притаманні європейські цінності, любов до своєї країни, глибокі знання та креативне мислення.

Цього року стипендії міського голови отримали 109 учнів із закладів освіти міста: КЗ ЗСО № 1 – 11 учнів , Гімназія № 3 – 8 учнів , ЗЗСО № 6 – 17 учнів, ЗЗСО № 7 – 4 учні , Колегіуму № 11 – 20 учнів, ЗЗСО № 12 – 4 учні , ЗЗСО № 13 – 1 учень, ЗЗСО № 14 -  5 учнів, ЗЗСО № 15 – 5 учнів, НВК № 17 – 4 учні , ЗЗСО № 18 – 16 учнів, Ліцей «Самара» -  14 учнів.

Піднятися на вершину слави учням допомогли як особисті якості: наполегливість, жага знань, бажання рухатися вперед, так і допомога і підтримка справжніх фахівців своєї справи – талановитих педагогів. 47 учителів були відзначені подяками за  підготовку переможців інтелектуальних змагань та конкурсів.

Сподіваємося, що активність і запал стипендіатів, прагнення реалізувати свої знання стануть рушієм подальшого прогресивного розвитку нашої держави.