Кроки до порозуміння

7 лют. 2019
7 лютого на базі КЗ ЗЗСО № 1 відбулося заняття у педагогічній студії «Кроки до порозуміння» для молодих педагогів закладів освіти міста з питань подолання агресивної поведінки, тривожності та підвищення самооцінки учнів, адже часто майже в кожної дитини в певні моменти життя виникають труднощі, пов'язані зі спілкуванням із однолітками, а деякі діти проявляють, примхливість, бувають нестримані, запальні, грубі.

Практичні психологи  Рєзнікова Л.А. (ЗЗСО № 6)  та Бобух Т.І.  (ЦПР) аргументовано  мотивували вчителів до співпраці і провели ряд психологічних вправ та  імітаційно-образних ігор:  «Привітання»,  «Мозковий штурм», робота з «картками-емоціями»,  рольова гра «Підсадна качка», вправи на увагу «Він-вона»,  для  вміння справлятися з емоціями - «Електрик»,  релаксація «Скидання емоцій».

Цей тренінг та буклети з рекомендаціями, які отримав кожен учасник, допоможуть молодим учителям розвинути в дітей уміння, що знадобляться їм  в реальному спілкуванні: вміння слухати один одного, передавати різні емоційні стани,  доброзичливо ставитися один до одного.