Тиждень Безпечного Інтернету - 2019

13 лют. 2019
“Разом для найкращого Інтернету”

5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

Цей день в Україні є одним із ключових для поширення ідей безпечного користування Інтернетом та сучасними цифровими технологіями. З кожним роком до відзначення цього дня в Україні, як і у всьому світі, приєднується все більше організацій. Наша школа вже третій рік поспіль бере участь  у його проведенні .

Оскільки охопити усіх учнів в один день неможливо, День Безпечного інтернету  перетворився на Тиждень, план якого було оглошено заздалегідь. Так старшокласники взяли участь в онлайн - уроці за підтримки Програми Мережних академій Cisco, Департаменту кіберполіції Національної поліції України та компанії ERC, після якого мали можливість індивідуально зареєструватися, пройти онлайн-тестування та отримати сертифікат за темами «Кібер-атаки та інтернет-шахрайство», «Соціальна інженерія: як хакери використовують вразливості людей» та іншими актуальними питаннями. З учнями 9-11 класів  було проведено урок-тренінг "Інтимне селфі в Інтернеті", а також запропоновано взяти участь в інтернет-олімпіаді "На Урок" - "Безпечний Інтернет", за результатами участі в якій було нараховано бонуси найактивнішим учасникам: І місце - 10 клас (92%), ІІ місце - 8 клас (71%), ІІІ місце - 5-А (61,5%). Учні 9-го класу створювали буклети з теми "Безпечне спілкування в Інтернеті" та проводили "просвітницькі перерви" у початкових класах.

Дуже приємно, що цьогоріч до старшокласників приєдналися й учні початкової школи. Вчителі початкової школи разом з вчителем інформатики Науман Інною Володимирівною провели конкурс на кращу казку за темою "Пригоди у Всесвітній павутині" та конкурс малюнків "Мій найкращий друг - комп'ютер". До Вашої уваги роботи переможців:

Омеляненко Софія, 2-А клас

Лукашенко Потап, 2-А кл