Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини

20 лист. 2018
З 1 по 31 жовтня 2018 року в бібліотеках закладів освіти м. Новомосковська до 100-річчя від дня народження В.О. Сухомлинського був проведений місячник шкільних бібліотек.

Місячник сприяв реалізації основних пріоритетів Нової української школи, зокрема, формуванню покоління, яке має творчий потенціал, здатне вчитися протягом усього життя, продуктивно вирішувати проблеми сучасності, розвивати цінності громадянського суспільства.

У його проведенні взяли участь учні, шкільні бібліотекарі, вчителі, батьківська громадськість.

В рамках місячника було організовано та проведено низку заходів:

- популяризація творів В.О. Сухомлинського «Умій бути добрим в думках, почуттях та вчинках», «Василь Сухомлинський – дітям»;

- конкурс дитячих ілюстрацій до оповідань та казок В.О. Сухомлинського «Читаємо, фантазуємо, малюємо»;

- виготовлення книжкових закладок «Мудрі думки великого педагога – Василя Сухомлинського»;

- фотоселфі з улюбленою книгою В.О. Сухомлинського «Ми радимо прочитати»;

- тиждень родинного читання «Я прочитаю тобі казку» (сімейне читання казок В.О. Сухомлинського);

- зустріч з місцевою поетесою Тетяною Косяченко;

- створення буктрейлеру до книги В.Сухомлинського «Бути людиною».