Made in Ukraine

1 лист. 2018
З метою cприяння популяризації серед дітей та молоді інтелектуального й змістовного дозвілля, різноманітних видів і напрямків художньо-творчого виконавського мистецтва та підтримки талановитої творчої молоді у 2018-2019 навчальному році в Києві буде проходити другий Всеукраїнський фестиваль-конкурс творчості «Made in Ukraine».

Творчою програмою фестивалю-конкурсу передбачено проведення конкурсних випробувань у номінаціях (жанрах): хореографія (дитяча, класична, сучасна, естрадна, народна, бальна street dance, dance show), вокал (академічний, народний, естрадний, джазовий, авторський), інструментальне мистецтво. До участі запрошуються діти та учнівська молодь закладів системи освіти, які займаються вищезазначеними напрямами діяльності. Участь у фестивалі-конкурсі є безкоштовною.

Консультації щодо участі у фестивалі-конкурсі можна отримати за телефоном: (050) 692-74-77 чи електронною адресою: [email protected]. Про подробиці та новини фестивалю-конкурсу можна дізнатися на сайті madeinua.kiev.ua та у соціальних мережах.