Літературний конкурс ім. Шевченка

11 жовт. 2018
Урочистості з нагоди початку щорічного Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Шевченка відбудуться 18 жовтня.

Конкурс традиційно проводиться для учнів 5-11 класів.

Для проведення конкурсу створюються організаційні комітети та журі. Завдання для першого етапу конкурсу готуються відповідними закладами освіти, в яких він проходить, для другого та третього етапу – інститутами післядипломної педагогічної освіти.

Конкурсні роботи можуть передбачати теми, що пов’язані, зокрема, з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, які сприяють об’єднанню націй, формують почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбуття Української держави.

Роботи можна виконувати українською мовою, а також мовами національних меншин, що представлені в Україні.