Ініціативи для стійкого розвитку громади

25 вер. 2018
Дніпровська академія неперервної освіти з 20 вересня по 6 грудня 2018 р. буде проводити Обласний конкурс творчих проектів закладів середньої та дошкільної освіти «Ініціативи для стійкого розвитку громади».

До участі у конкурсі запрошуються колективи дошкільної та середньої освіти, педагогічні об’єднання, творчі групи педагогів, батьків, дітей та молоді, окремі учасники освітнього процесу, представники як експериментальних освітніх закладів, так і всі бажаючі, що зацікавлені в реалізації ініціатив з освіти для сталого розвитку.

Мета Конкурсу: розвиток і зміцнення мережі шкіл (садочків) сприяння сталому розвитку, здійснення моніторингу та оцінювання досягнень закладів дошкільної та середньої освіти в реалізації завдань інтегрування випереджаючої освіти для сталого розвитку у навчально-виховний процес, залучення всіх учасників освітнього процесу до активної діяльності, спрямованої на сталий розвиток власної школи (садочка) та місцевої громади.

Номінації Конкурсу:

Номінація № 1. «Школа (садочок) як центр стійкого розвитку громади»: ініціативи, творчі проекти, заходи із залученням батьків, творчих об’єднань, публічних бібліотек та інших членів громади.

Номінація № 2. «Партнерська мережа закладів сприяння сталому розвитку»: спільні ініціативи, творчі проекти, заходи об’єднань педагогів закладів середньої (дошкільної) освіти з питань сприяння сталому розвитку.

Номінація № 3. «Сучасна українська школа (садочок) сприяння сталому розвитку»: внутрішньо-шкільні просвітницькі та виховні заходи, творчі проекти, ініціативи (заходи, проекти  у садочках) за участю дітей, молоді, педагогів.

Номінація № 4. «Я – у стійкій громаді»: індивідуальні творчі проекти (громадські ініціативи) дітей та молоді за тематичними напрямками: «Земля – для життя, а не для сміття»; «Я – раціональний споживач»; «Зелене місто майбутнього – мої дії вже сьогодні».

Конкурс проводиться в 3 етапи.

І етап (заочний) – з 20 вересня по 20 листопада 2018 р. – прийом матеріалів учасників конкурсу.

ІІ етап – з 21 листопада по 28 листопада 2018 р. – робота журі та відбір кращих матеріалів.

ІІІ етап – з 29 листопада по 6 грудня 2018 р. підведення підсумків та урочисте нагородження переможців.

На І етапі учасники самостійно направляють конкурсні матеріали (заявку; опис проведеного заходу, ініціативи, проекту; презентацію) на електронну адресу Оргкомітету [email protected] Подача матеріалів здійснюється з 20 вересня по 20 листопада 2018 р. включно. Після означеного терміну матеріали не приймаються.

На ІІ етапі членами журі здійснюється відбір кращих робіт (не більше 10 матеріалів у кожній номінації (підномінації)) та проводиться голосування.

Оголошення підсумків конкурсу та урочисте нагородження буде здійснене 6 грудня 2018 року в межах Всеукраїнської науково-практичної конференції «Неперервна освіта для сталого розвитку: філософсько-теоретичні контексти та педагогічна практика».

Більш детально з умовами участі та критеріями оцінювання конкурсних робіт можна ознайомитись на сайті КЗВО «ДАНО»