Обдарована дитина – майбутнє України

26 лип. 2018
Дієвою формою роботи з виявлення, підтримки та розвитку обдарованих і талановитих дітей є участь учнів у творчих конкурсах і спортивних змаганнях різних рівнів — від шкільних, місцевих до всеукраїнських, міжнародних.

Протягом минулого навчального року 1500 учнів шкіл міста брали участь у більш ніж 20-ти творчих конкурсах обласного та всеукраїнського рівнів, де здобули понад 50 призових місць.

Переможцями найбільш значущих творчих конкурсів,які сприяють вихованню у школярів поваги до рідної мови, традицій свого народу і любові до рідного краю  у 2017-2018 навчальному році стали кращі з кращих.

Валерія Воробйова, учениця 8 класу ЗЗСО №18, яка здобула ІІ місце на Всеукраїнському етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

ІІ місце на обласному  етапі Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» зайняла робота пошукової групи ЗЗСО № 16,  ІІІ місце – робота учениць колегіуму № 11 Дар’ї Курбатової, та  Тетяни Герус.

Аріна Бура, Дар’я Кизим (ЗЗСО № 7), Ярослава Чорна (ЗЗСО № 6), пошукова група 6 класу ЗЗСО № 6, пошукова група 8-9 класів ЗЗСО № 18  стали переможцями Обласної фольклорно-етнографічної експедиції «Звичаї, обряди, традиції мого краю».

Юні літератори Альона Ковтун, Анна Універсал (ЗЗСО № 18), Єлизавета Шило, Анна Витрикуш (ЗЗСО № 6), Сергій Слаква, Дар’я Чебанова, Кіра Бевз, Тимур Сімонов (колегіум № 11) та юні художники Ірина Бирса, Михайло Майко, Наталія Іванова (ЦПР), Бережний Артем (колегіум № 11) здобули перемогу в Обласному конкурсі юних літераторів та художників «Собори наших душ».

   

Роботи Вікторії Зарецької, Оксани Терещенко, Валерії Цапік (ЗЗСО № 4), Анни Витрикуш (ЗЗСО № 6), Анни Швайки, Анастасії Максименко, Вікторії Костікової, Єлизавети Голуб, Єлизавети Гаєвої (НВК № 5), Ірини Бирси (колегіум № 11), Діани Нетеси, Карини Коваль (ЦПР) були кращими на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу декоративно-вжиткового мистецтва «Знай і люби свій край».

Переможець міського етапу гри команда ЗЗСО № 1, гідно представляла наше місто на обласному етапі Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл («Джура»)».

Значними досягненнями та творчими здобутками був знаменний минулий  навчальний рік для позашкільної освіти міста. Вихованці Центру позашкільної роботи протягом минулого навчального року здобули 7 призових місць у конкурсах Міжнародного рівня, 12 призових місць - у  Всеукраїнських конкурсах,  31 призове місце в обласних та 123 призових місця у міських конкурсах. 

Тренеру ДЮСШ Ігорю Васильовичу Кобцю за підготовку призера Чемпіонату Європи з баскетболу та високий рівень професіоналізму, було присвоєно почесне звання Заслуженого Тренера України.

У 2018 році вихованки  Ігоря Васильовича стали срібними призерами Чемпіонату України Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги,  дивізіону Б серед дівчат 2001 року народження.

Юнаки 2002 р.н., яких тренує Алла Миколаївна Пелипенко, завоювали найвищу нагороду у цих же змаганнях і стали Чемпіонами України.

Команда дівчат волейболісток 2004 р.н. ЗЗСО№ 6, яких тренує Борис Борисович Рублевський (ДЮСШ), виборола друге місце на Чемпіонаті України з волейболу серед загальноосвітніх навчальних закладів «Шкільна волейбольна ліга України».

Протягом навчального року на обласних змаганнях з баскетболу, волейболу, футболу, легкої атлетики вихованці ДЮСШ посіли 25 призових місць.

Бажаємо юним талантам нашого міста не зупинятися на досягнутому та досягати нових творчих  звершень.









Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія