Обдарована дитина – майбутнє України

26 лип. 2018
Дієвою формою роботи з виявлення, підтримки та розвитку обдарованих і талановитих дітей є участь учнів у творчих конкурсах і спортивних змаганнях різних рівнів — від шкільних, місцевих до всеукраїнських, міжнародних.

Протягом минулого навчального року 1500 учнів шкіл міста брали участь у більш ніж 20-ти творчих конкурсах обласного та всеукраїнського рівнів, де здобули понад 50 призових місць.

Переможцями найбільш значущих творчих конкурсів,які сприяють вихованню у школярів поваги до рідної мови, традицій свого народу і любові до рідного краю  у 2017-2018 навчальному році стали кращі з кращих.

Валерія Воробйова, учениця 8 класу ЗЗСО №18, яка здобула ІІ місце на Всеукраїнському етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

ІІ місце на обласному  етапі Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» зайняла робота пошукової групи ЗЗСО № 16,  ІІІ місце – робота учениць колегіуму № 11 Дар’ї Курбатової, та  Тетяни Герус.

Аріна Бура, Дар’я Кизим (ЗЗСО № 7), Ярослава Чорна (ЗЗСО № 6), пошукова група 6 класу ЗЗСО № 6, пошукова група 8-9 класів ЗЗСО № 18  стали переможцями Обласної фольклорно-етнографічної експедиції «Звичаї, обряди, традиції мого краю».

Юні літератори Альона Ковтун, Анна Універсал (ЗЗСО № 18), Єлизавета Шило, Анна Витрикуш (ЗЗСО № 6), Сергій Слаква, Дар’я Чебанова, Кіра Бевз, Тимур Сімонов (колегіум № 11) та юні художники Ірина Бирса, Михайло Майко, Наталія Іванова (ЦПР), Бережний Артем (колегіум № 11) здобули перемогу в Обласному конкурсі юних літераторів та художників «Собори наших душ».

Роботи Вікторії Зарецької, Оксани Терещенко, Валерії Цапік (ЗЗСО № 4), Анни Витрикуш (ЗЗСО № 6), Анни Швайки, Анастасії Максименко, Вікторії Костікової, Єлизавети Голуб, Єлизавети Гаєвої (НВК № 5), Ірини Бирси (колегіум № 11), Діани Нетеси, Карини Коваль (ЦПР) були кращими на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу декоративно-вжиткового мистецтва «Знай і люби свій край».

Переможець міського етапу гри команда ЗЗСО № 1, гідно представляла наше місто на обласному етапі Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл («Джура»)».

Значними досягненнями та творчими здобутками був знаменний минулий  навчальний рік для позашкільної освіти міста. Вихованці Центру позашкільної роботи протягом минулого навчального року здобули 7 призових місць у конкурсах Міжнародного рівня, 12 призових місць - у  Всеукраїнських конкурсах,  31 призове місце в обласних та 123 призових місця у міських конкурсах.

Тренеру ДЮСШ Ігорю Васильовичу Кобцю за підготовку призера Чемпіонату Європи з баскетболу та високий рівень професіоналізму, було присвоєно почесне звання Заслуженого Тренера України.

У 2018 році вихованки  Ігоря Васильовича стали срібними призерами Чемпіонату України Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги,  дивізіону Б серед дівчат 2001 року народження.

Юнаки 2002 р.н., яких тренує Алла Миколаївна Пелипенко, завоювали найвищу нагороду у цих же змаганнях і стали Чемпіонами України.

Команда дівчат волейболісток 2004 р.н. ЗЗСО№ 6, яких тренує Борис Борисович Рублевський (ДЮСШ), виборола друге місце на Чемпіонаті України з волейболу серед загальноосвітніх навчальних закладів «Шкільна волейбольна ліга України».

Протягом навчального року на обласних змаганнях з баскетболу, волейболу, футболу, легкої атлетики вихованці ДЮСШ посіли 25 призових місць.

Бажаємо юним талантам нашого міста не зупинятися на досягнутому та досягати нових творчих  звершень.