Українська революція: 100 років надії і боротьби

11 лип. 2018
Міністерством освіти затверджено Положення про Всеукраїнську краєзнавчу акцію учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби».

Метою акції «Українська революція: 100 років надії і боротьби» є громадянське виховання дітей та молоді на засадах історичної правди про боротьбу українського народу за державну незалежність.

До участі в акції запрошуватимуться вихованці та учні закладів загальної середньої, позашкільної, професійної освіти, а також дитячі громадські організації, клуби тощо.

Планується, що учасники акції проводитимуть краєзнавчу, пошукову та науково-дослідницьку роботу, збиратимуть емпіричні дані, фактичний матеріал, статистичну інформацію, а також братимуть участь у польових краєзнавчих експедиціях, тематичних змінах у закладах оздоровлення та відпочинку тощо.

Щороку краєзнавчо-дослідницька робота учасників акції «Українська революція: 100 років надії і боротьби» має завершуватись проведенням підсумкових районних, міських та обласних краєзнавчих конференцій, читань, конкурсів краєзнавчо-дослідницьких робіт тощо.

ПОЛОЖЕННЯ про Всеукраїнську краєзнавчу акцію учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби»