Підготовка до роботи в НУШ

21 черв. 2018
З 18 по 20 червня на базі ЗЗСО № 15 відбулися тренінгові навчання вчителів англійської мови майбутніх першокласників Нової української школи.

Тренінги були проведені на високому методичному рівні. Учителі мали унікальну можливість  випробувати нові методики та цікаві вправи, різні форми організації навчальної діяльності, що дало змогу критично оцінити власні методи викладання та підготуватись до роботи в умовах Нової української школи.

Кожен день навчання був наповнений усвідомленням нових теоретичних понять, здобуттям досвіду виконання практичних завдань у відповідності до сучасних вимог реформування освіти.

Всі заняття проводились в атмосфері дружньої співпраці, взаємодопомоги та обміну досвідом. Позитивізм, готовність висловлюватись та прислуховуватись до думок колег об’єднали вчителів різних навчальних закладів у єдину команду.

Ретельно підібраний, продуманий, надзвичайно корисний та практичний матеріал  дав змогу вчителям англійської мови відчути впевненість у своїх власних силах і бажання працювати по-новому.
    Учасники тренінгу висловили щиру подяку тренеру Тетяні Анатоліївні Грабко та колегам за можливість удосконалення своїх професійних навичок та вмінь.