ІІІ очна сесія підготовки вчителів Нової української школи

18 черв. 2018
7, 8, 14, 15 червня 2018 року проходила ІІІ очна сесія підвищення кваліфікації вчителів майбутніх першокласників Нової української школи.

У межах цієї сесії тренери опрацювали з педагогами нові методики та стратегії критичного мислення та інтегрованого навчання, розглянули найактуальнішу тему «Особливості викладання навчальних предметів інтегрованого курсу «Я досліджую світ». Вчителі ознайомилися з новими методиками викладання навчання грамоти, математики, «Я досліджую світ» та методичними системами «Щоденні 5» і «Щоденні 3», дізнались про освітній потенціал гри з LEGO, проаналізували Державний стандарт початкової освіти як основу конструювання навчальної програми, опрацювали формувальне оцінювання та його позитивні і негативні сторони, ознайомились з концепцією інклюзивної освіти, інформацією стосовно особливостей роботи з дітьми з порушеннями психофізичного розвитку в умовах Нової української школи та довели, що кожна дитина має право на якісну освіту.

Навчання завершено. Сподіваємось, що досвід, отриманий за час тренінгів, допоможе втілити реформи і реалізувати всі нові ідеї.