Інтернет-марафон від видавничої групи «Основа»

11 черв. 2018
21 червня та 25–27 червня 2018 року відбудеться Всеукраїнський інтернет-марафон видавничої групи «Основа» на тему «Від традиційної школи крокуємо до НУШ».

Приєднуйтеся до учасників інтернет-марафону — з вами спілкуватимуться тренери НУШ і вчителі пілотних шкіл! Спікери ділитимуться знаннями про актуальні теми:

• інклюзивне навчання;
  • сучасне освітнє середовище закладу освіти;
  • STEM-освіта;
  • педагогіка партнерства;
  • початкова школа. НУШ.
  • Smartфон = smartучень;
  • формування творчої особистості;
  • системно-діяльнісний підхід на засадах педагогіки партнерства;
  • інтерактивні вправи з Інтернетом і без нього та інші.

Учасники заходу мають можливість обрати з-поміж 42 тем вебінарів найближчу до своїх потреб.

Для тих, хто візьме участь в заході, є можливість замовити сертифікат учасника.

Для участі у Всеукраїнському інтернет-марафоні необхідно заповнити заявку.

Напередодні марафону зареєстрованим учасникам будуть доступні посилання для входу на вебінар. У день заходу учасникам необхідні будуть інтернет-з’єднання, навушники, а також перебувати у відповідний час за комп’ютером.

Питання щодо участі у марафоні можна надсилати на адресу marafon.osnova@gmail.com.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ