Нова українська школа

7 черв. 2018
5-6 червня 2018 року на базі ЗЗСО № 18 підвищили кваліфікацію вчителі, які будуть викладати фізичну культуру в 1-их класах 2018-2019 навчального року.

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки, головна мета якої – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті. Для роботи в умовах Нової української школи необхідно підготуватися всім педагогам.

5-6 червня 2018 року на базі ЗЗСО № 18 підвищили кваліфікацію згідно з Концепцією «Нова українська школа» 24 вчителі, які будуть викладати фізичну культуру в 1-их класах 2018-2019 навчального року. Навчання проводилося у формі тренінгу, в процесі якого педагоги пригадали сучасні освітні методики, що базуються на компетентнісному та особистісно-орієнтованому підходах. Також наголошувалося на необхідності формування здатності вчителя працювати в умовах вибору педагогічної позиції, технології, сучасного дидактичного матеріалу, нового змісту і форм навчання.

Педагоги закладів освіти міста оптимістично налаштовані та готові до реалізації нових підходів у навчанні молодших школярів.