Нова школа потребує нових підручників.

25 трав. 2018
Закінчився ІІ етап конкурсного відбору підручників для 1-го класу Нової української школи. Голосування проходило з 14 по 23 травня.

Замовлення подавалося через електронну Державну інформаційну систему освіти (ІТС «ДІСО»), яка гарантує високу захищеність інформації від зовнішнього втручання.

Скоординована робота адміністрацій закладів освіти, учителів, які здійснювали вибір, відповідальних осіб та осіб, які працювали у системі ДІСО, забезпечили якісне та своєчасне проведення даної роботи.

Кожна школа обирала підручники рішенням педагогічних рад.

Цього року вперше на конкурс були подані адаптовані версії підручників британських видавництв. Отже, у шкіл з’явилася реальна можливість отримати від держави підручники з англійської мови британських авторів, до того ж з аудіосупроводом.