Свято Букваря

14 трав. 2018
11 травня в 1 – Б класі гімназії № 3 відбулося Свято Букваря. Свято,яке всі так довго та з нетерпінням чекали, до якого сумлінно готувалися.

Разом з вчителем Ксенією Михайлівною Бєліщук учні вигадували сценарій, прослуховували та обирали музику - все це створювали спільною працею.

Яскраві емоції  та щирі почуття  були  у кожного, хто був  на цьому  святі.  Багато учнів показали свої приховані артистичні таланти. Загальні враження  від свята були чудовими,  родинна атмосфера та злагоджена робота  між учнями допомогла  провести його на високому рівні. Учні та їх батьки отримали  велике задоволення від своєї маленької святкової вистави.