Школа молодого педагога

4 трав. 2018
3 травня 2018 року відбулося підсумкове засідання Школи молодого вчителя з теми «Розвиток професійної компетентності молодого педагога». Творчий звіт педагогів-початківців «Мої перші успіхи».

Одним із пріоритетних завдань методичного кабінету управління освіти  є забезпечення необхідних умов для творчої діяльності молодих педагогів, надання їм допомоги в оволодінні первинними навичками професійної діяльності, сприяння зростанню й актуалізації загальнопедагогічних знань і вмінь педагогів, розкриття їхніх творчих можливостей, розширення загальної культури.

Протягом навчального року в міській Школі молодого педагога працювало 17 вчителів-початківців. Свої теоретичні та методичні знання вони удосконалювали під час різноманітних форм роботи: методичних об’єднань, семінарів–практикумів, тренінгів, на заняттях школи молодого вчителя.

На початку засідання вчителі об’єдналися в групи та виконали кілька завдань: проаналізували фактори, які допомагають учителю у його професійній діяльності та фактори, які негативно впливають на педагогічну діяльність, розглянули сходинки педагогічної майстерності та способи досягнення необхідного рівня професійної компетентності. Під час ділової гри «Дзеркало» вчителі поділилися думками щодо відвіданих уроків, майстер-класів  досвідчених педагогів.

У другій частині засідання було проведено творчий звіт молодих вчителів «Мої перші успіхи». Всі присутні мали змогу ознайомитися з набутим досвідом молодих фахівців: Ведмідь Ю.А., вчителя біології КЗ ЗСО № 1, Бєліщук К.М., вчителя початкових класів гімназії № 3, Сови М.М., вчителя початкових класів ЗЗСО № 14, Ігнатенко Н.В., вчителя початкових класів ЗЗСО № 2. Педагоги розповіли про враження від проведених уроків; озвучили те, що подобається найбільше в педагогічній діяльності. Творчі звіти педагогів-стажистів були змістовними та цікавими, підкреслювали індивідуальність кожного вчителя, відображали професійні здобутки.

Наприкінці заняття всі учасники отримали медаль випускника Школи молодого педагога.

Слова вдячності висловлюємо адміністрації та педагогічному колективу ЗЗСО № 15 (директор Рябоконь І.М.) за створені комфортні умови для роботи міської Школи молодого педагога.