Туристичний зліт

27 квіт. 2018
Вранці 26 квітня учні ЗЗСО № 16 дружньо зібрались на туристичний зліт. Ця добра традиція існує в школі вже 9 років.

Туристичні зльоти – надзвичайно популярний вид змагання з використанням спортивних елементів, виконання різних завдань на туристичну підготовку, організованість, спритність та кмітливість.

Розпочалось це дійство з вітального слова голови журі, депутата міської ради Олексія Валерійовича Фрейдіна, який побажав всім перемог.

Головний організатор та координатор заходу Валентина Андріївна Китайгора, директор школи, ознайомила учасників з правилами та етапами проведення заходу.

З метою формування здорового способу життя засобами туристського краєзнавства, розширення кругозору дітей, виховання моральних якостей учнів, організатори підготували конкуси:

1. Презентація команди

2. Конкурс емблем з підручних матеріалів

3. Таборування (облаштування місця біля палатки)

4. Смуга перешкод (купини; маятник; переправа; перенеси пораненого)

5. "Секрети рюкзака"

6. Викладання вогнища

7. "Найсмачніша каша"

Кожна команда не залишилася без грамоти –  "Кращий дебют" (1 клас),  "Найдружніші" (2 клас), "Найзавзятіші" (4 клас), "Надисциплінованіші" (5 клас), "Найкреативніші" (7 клас), "Найекстримальніші" (8 клас).

Журі також відзначило таборування команди " Євродіти" (7 клас), емблему з підручних матеріалів команди "Посмішка" (3 клас) та візитну картку команди "Туристи" (6 клас).

Найбільшу кількість балів виборола команда "Посмішка" (3 клас), ІІ місце - команда "Оба-на" (9 клас), ІІІ місце - команда "Туристи" (6 клас).

Переможцями у номінації "Смуга перешкод" стали команди "Оба-на" (9 клас) та "Туристи" (6 клас).

Ну а найсмачніша каша виявилась у команди "Посмішка" ( 3 клас).

Швидко минув час. Хтось покращів свої знання, уміння та навички, хтось набув їх вперше. А всі разом отримали запал бадьорості та задоволення.