Навчально-польові збори

27 квіт. 2018
26.04.18 р. на базі 194 понтонно – мостового полку проходили навчально – польові збори для учнів 11-х класів ЗЗСО міста.

130 юнаків та дівчат із закладів освіти І – ІІІ рівня взяли участь у заході. Учні  займались виконанням стройових прийомів, прикладною фізичною підготовкою. Під час практичних занять із вогневої підготовки юнаки та дівчата із захопленням розбирали та збирали зброю. Цікавим було заняття медичної підготовки, де юнаки та дівчата почули багато корисного та нового щодо сучасних засобів та прийомів надання першої допомоги. Із цікавістю учні одягали ЗЗК, слухаючи повідомлення інструкторів про захист від зброї масового враження.

У казармі діти ознайомились із розміщенням військовослужбовців, основними Статутами ЗСУ. Із неабиякою цікавістю розглядали одинадцятикласники озброєння і техніку, наявну у військовій частині. Особливий інтерес викликала машина сучасного розмінування.

Слід відмітити високий організаційний рівень команд кожного закладу, зразкову дисципліну та відповідальність всіх учасників.

Управління освіти висловлює подяку та вдячність командиру 194 понтонно – мостового загону полковнику Зарембі Геннадію Валерійовичу та його заступнику Різніченку Олександру Васильовичу за високий рівень організаціі, створення комфортних умов для проведення зборів та співпрацю у військово – патріотичному виховання учнівської молоді допризовного віку.